شوخی ، شوخی جان دوستش را گرفت


 
images/20080128/shokhi.jpg
 
:کشتی ۲ نوجوان کارگر حادثه آفرین شد و یکی از آنها به علت ترکیدگی طحال ، جان خود را از دست داد.
به گزارش «جام جم» به دنبال تماس مسوولان یک بیمارستان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر این که نوجوان ۱۷ساله ای پس از ترکیدگی طحال و خونریزی داخلی در بیمارستان فوت کرده است ، موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران گزارش و با دستور قضایی تحقیق در این زمینه آغاز شد. بررسی های اولیه حاکی از آن بود که نوجوان ۱۷ ساله ، یک کارگر شهرستانی است که پس از پایان کار با هم اتاقی نوجوان خود کشتی گرفته و پس از چند ساعت دچار مشکل شده و پس از انتقال به بیمارستان ، جان خود را از دست داده است. با دستگیری هم اتاقی این نوجوان ، وی روز گذشته مقابل بازپرس شهریاری قرار گرفت و در تشریح موضوع گفت: اهل گرگان هستم و به اتفاق ۳ نفر از همشهری هایم در یک اتاق اجاره ای زندگی می کنیم. وی افزود: شب حادثه وقتی از سر کار به خانه بازگشتیم مطابق برخی روزها با دوستم کشتی گرفتم و نمی دانستم که او پس از زمین خوردن دچار مشکل شده است.
وی افزود: چند ساعت بعد وقتی او احساس ناراحتی کرد وی را به بیمارستان رساندیم و چند ساعت بعد اعلام کردند که به علت شدت خونریزی داخلی هم اتاقی ام جان خود را از دست داده است. به دنبال این اظهارات بازپرس ویژه قتل تهران دستور تحقیق و پیگیری در این زمینه را صادر کرد.


هشدار


بازپرس جنایی با اشاره به این پرونده گفت: متاسفانه برخی شوخی ها از عرف خود خارج شده و تبدیل به مشکل می شود. فراموش نکنیم ، اتفاق هیچگاه خبر نمی کند و این امکان وجود دارد که به صرف یک شوخی ، مشکلات غیرقابل جبرانی برای افراد ایجاد شود که نمونه آن را در این پرونده شاهد هستیم. اکنون یک نوجوان ۱۷ ساله در زیر خروارها خاک آرام می گیرد و دوست او نیز به دلیل جرم ناخواسته ای که انجام داده باید تحمل کیفر کند.