محصولات دانلودی

شورای استیناف اعتراض باشگاه پرسپولیس را نپذیرفت
در خصوص پرونده عماد رضا


شورای استیناف اعتراض باشگاه پرسپولیس را نپذیرفت


خبرگزاری فارس: شورای استیناف فدراسیون فوتبال اعتراض باشگاه پرسپولیس نسبت به رای کمیته انضباطی درباره پرونده عمادرضا را رد کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، پس از آنکه کمیته انضباطی قرارداد عمادرضا با باشگاه سپاهان را قانونی دانست، مسئولان پرسپولیس به این رای اعتراض کرده و دفاعیه‌ای را به شورای استیاف ارسال کردند.
این شورا اما با درخواست باشگاه پرسپولیس مخالفت و رای کمیته انضباطی را تائید کرد. پرسپولیسی‌ها معتقدند عماد رضا دارای ۲ گذرنامه است؛ ولی شورای استیناف با بررسی‌هایی که به عمل آورد، به این نتیجه رسید که گذرنامه اول به دلیل اتمام اوراق، باطل شده و وی فقط یک گذرنامه دارد.
بدین ترتیب اعتراض باشگاه پرسپولیس از سوی شورای استیناف پذیرفته نشد تا سپاهان به عنوان قهرمان جام حذفی، نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 13
  • ۲۶ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما