محصولات دانلودی

شورای حکام آژانس نشست برگزار می‌‌کند

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، اعضای شورای حکام براساس برنامه اعلام شده در این نشست مسائل مربوط به تایید برنامه‌‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را برپایه قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل بررسی می‌‌کنند.

ایمنی و فناوری هسته‌ای در سال ۲۰۱۶، همکاری‌‌های فنی برای تقویت توان آمریکای لاتین برای جلوگیری از برخی بیماری‌‌های قابل انتقال و همچنین فعالیت‌‌های برنامه‌‌های اتمی در کره شمالی و سوریه نیز از دیگر موضوع‌‌های در دستور کار نشست چند روزه وین است.

نشست خـبـری یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز از جمله برنامه‌‌های حاشیه این نشست اعلام شده است.

براساس توافق تهران و ۱+۵ منجر به آغاز اجرای برجام درباره فعالیت‌‌های صلح آمیز هسته‌ای ایران، این پرونده از دستور کاری شورای امنیت سازمان ملل خارج و تحریم‌‌های مرتبط نیز لغو شد و فقط آژانس به عنوان نهاد تخصصی در چارچوب وظایف و قوانین و مقررات بین المللی در این زمینه فعالیت می‌‌کند.

منبع: تسنیم

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ March 2016 | 1:36 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما