شکارچی دختران روانه زندان شد


 
images/20060704/bad.jpg
 
شکارچی دختران جوان صبح دیروز پس از پایان تحقیقات ، از سوی بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، متهم پس از قتل ۲ دختر جوان و حمله به ۹ دختر دیگر در شرق تهران با پیگیری و تحقیق از سوی ماموران در شرق تهران دستگیر شد. متهم در تحقیقات مقدماتی اعتراف کرد: پس از آن که دختر مورد علاقه اش به پیشنهاد ازدواج او پاسخ منفی داده است ، تصمیم به انتقام از زنان و دختران گرفته و با کمین در مناطق خلوت در شرق تهران اقدام به حمله به زنان و دختران می کرده است.
به دنبال این اعترافات ، بازپرس حسینی با صدور قرار بازداشت موقت دستور ادامه تحقیق از متهم را در پلیس آگاهی صادر کرد و با شناسایی خانواده مقتولان و دخترانی که از سوی وی مورد حمله قرار گرفته بودند ، شکایت آنها در دادسرای جنایی به ثبت رسید.


باور نمی کنم


پس از بازسازی صحنه های جنایت ، متهم به هویت علی محمدزاده روز گذشته در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی حضور پیدا کرد و با تشریح اعمال جنایتکارانه خود گفت که انگیزه خاصی در حمله به دختران نداشته است و کسانی را که وی مورد حمله قرار داده به صورت اتفاقی انتخاب می کرده است.
وی در ادامه اظهارات خود گفت : هنوز باور نمی کنم چه عواملی باعث شد کینه زنان و دختران را به دل بگیرم و به آنها حمله کنم.
پس از دستگیری متوجه شدم ، تبدیل به یک جنایتکار شده ام و اگر دستگیر نمی شدم باز هم به سوی زنان و دختران تنها که در مناطق خلوت می دیدم ، حمله ور می شدم.
به دنبال این اظهارات ، بازپرس ولی الله حسینی با صدور قرار بازداشت موقت متهم را روانه زندان کرد تا پرونده اتهامی وی پس از صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شود.بازپرس جنایی به خبرنگار ما گفت : متهم در جلسه بازجویی ضمن تکرار اعترافات قبلی خود عنوان کرد پس از مخفی شدن در اتوبان شهید باقری با مشاهده زنان و دختران به آنها حمله ور شده و بیرحمانه با چاقو آنها را مورد ضرب و جرح قرار می داده است.
بازپرس حسینی تصریح کرد: متهم ۲۴ ساله پس از دستگیری باتوجه به اظهارات خود مبنی بر انتقام از زنان و دختران ، برای تعیین سلامت عقلی به پزشکی قانونی منتقل و پس از انجام معاینات لازم ، پزشکان این مرکز اعلام کردند وی از سلامت کامل عقلی برخوردار است.
بازپرس شعبه هفتم خاطرنشان کرد: پس از کشف جسد ۲ زن جوان در شرق تهران ، ردپای متهم در حالی به دست آمد که وی در حوالی تهرانپارس به یک دختر جوان حمله ور شد و پس از مجروح کردن وی از ناحیه پهلو و قفسه سینه ، کیف وی را به سرقت برد. این در حالی بود که وی با راهنمایی های دختر مجروح که به طرز معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات پیدا کرده بود، در دام ماموران گرفتار شد. یادآور می شود چند روز پیش سردار طلایی ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با عزیمت به منزل دختر جوان به نام الهام که از سوی متهم مورد حمله قرار گرفته و به طرز معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات پیدا کرده از وی عیادت کرد و این دختر ماجرای حمله مرگبار شکارچی زنان و دختران در شرق تهران را فاش کرد.