یک نویسنده با شکایت مشایی و احمدی‌نژاد به زندان رفت

فردا: رضا گلپور پژوهشگر و نویسنده کتاب‌های «شنود اشباح» ، «جلد دوم» ، «۴۶ نوشتار» و «کابوس در بیداری» در پی احضار توسط اجرای احکام دادسرای فرهنگ و رسانه به زندان می رود.

وی  جهت اجرای حکم ۹۱ روز حبس و ۲۵۰ هزار تومان جریمه  خود که با شکایت تیم  احمدی نژاد صورت پذیرفته بود احضار شده است و صبح امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت و در پایان مهلت مقرر در احضاریه به  زندان انتقال یافت.

گفتنی است، در شهریور ماه سال ۱۳۹۱ وکلای شکات (احمدی نژاد، مشایی و رحیمی) از جمله روح الله بشارت نماینده رسمی حقوقی نهاد ریاست جمهوری اعلام داشتند :

در حکم صادر شده از سوی قاضی شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت، رضا گلپور و مدیر مسئول سایت عماریون هر کدام به ۹۱ روز حبس و ۲۵۰ هزار تومان جزای نقدی محکوم شده‌اند.

پیشتر گلپور در نامه ای خطاب به آیت الله لاریجانی آملی رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران درخواست رسیدگی به برخی اتهامات مطروحه در مورد اسفندیار رحیم مشایی،محمدرضا رحیمی،سعید مرتضوی و ابوالحسن فقیه بویژه در مسیر رسیدگی به اتهامات وارده به خود  شده بود.

گلپور در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها در این زمینه گفته است:‌«با نهایت افتخار از اینکه با شکایت این آقایان به ویژه جناب آقای رحیمی محکوم شده‌ام و نیز با تشکر از قوه محترم قضاییه در اجرای عادلانه احکام شکات محترم به لطف خدا در جهت اجرای قانون، شنبه صبح به زندان می‌روم.»