شکست خانگی سپاهان مقابل سایپا/ تساوی استقلال خوزستان و تراکتورسازی

ورزش > لیگ برتر – سپاهان در اصفهان زورش به سایپا نرسید و باخت. استقلال خوزستان هم مقابل تراکتورسازی به تساوی رضایت داد. تیم علی دایی هم یک امتیاز در مشهد گرفت.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ادامه مسابقات هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران تیم استقلال خوزستان میزبان تراکتورسازی بود. استقلالی های خوزستان که پدیده این فصل هستند و یکی از مدعیان جدی قهرمانی به شمار می روند، در این مسابقه در دقیقه ۱۴ از روی نقطه پنالتی و توسط علی اصغر عاشوری دروازه حریف را باز کردند. این مسابقه با همین یک گل در نیمه اول به پایان رسید. اما تراکتورسازی در نیمه دوم توانست گل خورده را جبران کند.

دقیقه ۸۲ بود که محمد ایران پوریان از روی نقطه پنالتی دروازه استقلال خوزستان را باز کرد تا مسابقه مساوی شود. این آخرین گل مسابقه بود و بازی با همین تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در بازی همزمان سپاهان میزبان سایپا بود.در این مسابقه استیماچ مربی سپاهانی ها تصمیم گرفت هادی عقیلی را داخل ترکیب نگذارد که این موضوع تبدیل به حاشیه ای برای تیمش در جریان مسابقه شد. سپاهانی ها در دقیقه ۵۴ صاحب یک پنالتی شدند که محمدرضا خلعتبری این پنالتی را از دست داد.

اما برخلاف سپاهانی ها، بازیکنان سایپا فرصت طلب بودند. آن ها در دقیقه ۵۹ توسط میلاد میداودی به گل اول مسابقه رسیدند. در دقیقه ۷۷ هم علی زینالی گل دوم سایپا را زد. سپاهان البته در دقیقه ۹۲ یکی از گل های خورده را توسط پریرا جبران کرد اما در نهایت بازی با نتیجه دو بر یک به سود سایپا تمام شد و تیم مجید جلالی سه امتیاز مسابقه را گرفت.

در دیگر مسابقه همزمان، پدیده و صبای قم به مصاف هم رفتند که دیدار این دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

۴۳ ۴۳

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.