شکست نفت و تراکتور | پیروزی رمانتیک سیاه‌جامگان

شکست نفت و تراکتور | پیروزی رمانتیک سیاه‌جامگان

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
در ادامه مسابقات هفته بیست‌وهفتم لیگ، نفت تهران مقابل سپاهان تن به شکست داد و سیاه‌جامگان خراسان در چند دقیقه پایانی بازی شکست مقابل تراکتور را با پیروزی عوض نمود.

هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال روز یکشنبه ۵ اردیبهشت با ۵ دیدار دنبال شد. در تهران، سپاهان توانست با یک گل از سد نفت تهران بگذرد.

شاگردان منصوریان که تلاش دارند سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آورند در دقیقه ۸۹ بازی با گل منوچهری بازی را واگذار کردند. آن‌ها در شرایطی با ۴۲ امتیاز در دره پنجم قرار دارند که در بازی آتی خود باید با پرسپولیس بازی کنند.

سپاهانی‌‌ها نیز که روزگار خوشی را سپری نمی‌کنند بعد از استعفای سرمربی خود توانستند با این پیروزی ۳۵ امتیازی شده و در جایگاه یازدهم قرار بگیرند.

اما در مشهد تیم در آستانه سقوط سیاه‌جامگان میزبان تراکتورسازی تبریز بود. شاگردان قلعه‌نویی هنوز این شانس را دارند که در دره‌های برتر لیگ امسال قرار بگیرند از این روی با عزمی جدی پا به میدان گذاشتند و توانستند با گل دقیقه ۲۳ ایرانپوریان از روی نقطه پنالتی به برتری برسند.

اما آن سوی میدان شاگران کاظمی بی‌تاب بودند. آن‌ها در نیمه دوم یک پنالتی را در دقیقه ۷۳ از دست دادند و پا پس نکشیدند و توانستد با گل‌های دقایق ۸۲ و ۹۲ یک پیروزی حیاتی به دست آورند.

تراکتور با ۴۲ امتیاز در مکان چهارم باقی ماند و سیاه‌جامگان نیز به رغم این پیروزی و ۲۴ امتیاز شدن همچنان در رده چهاردهم قرار دارد و نگران سقوط است.