محصولات دانلودی

صدرنشینی آکادمی کیا با متوقف کردن بایرن مونیخ

تیم فوتبال آکادمی مهدی مهدوی‌کیا در تورنمنت اتریش مقابل بایرن مونیخ به تساوی بدون گل رسید تا صدرنشین گروه B این مسابقات شود.

صدرنشینی آکادمی کیا با متوقف کردن بایرن مونیخ

آن‌ها در دومین بازی با تیم بایرن مونیخ به تساوی بدون گل رسیدند تا ۴ امتیازی شده و در صدر جدول گروه B این تورنمت قرار بگیرند. 

آخرین دیدار مرحله گروهی آکادمی کیا، که زیر نظر مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه هامبورگ فعالیت می‌‌کند، تا ساعاتی دیگر برابر گروترفورت آلمان انجام می‌‌شود. این تورنمت در دو گروه و طی یک روز برگزار می‌‌شود.

انتهای پیام/ 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۵ May 2016 | 5:48 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 12
  • ۱۶ اردیبهشت ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما