محصولات دانلودی

صدوبیست وهفت میلیارد دلار بودجه‌ اضافی‌ برای پنتاگون

جام‌جم آنلاین: وزارت‌ دفاع‌ امریکا ، پنتاگون‌ ، روز جمعه‌ ۱۷ نوامبر اعلام کرد قصد دارد مبلغ ۱۲۷‌ میلیارد دلار بودجه‌ اضافی‌ از کنگره‌ برای‌ ادامه‌ عملیات‌ نظامی‌ در عراق‌ و افغانستان‌ برای‌ سال‌ ۲۰۰۷ درخواست‌ کند‌.
به‌ گزارش‌ خبرگزاری‌ فرانسه‌ ، این‌ مبلغ علاوه‌ بر بودجه ای است که‌ برای‌ عملیات‌ نظامی‌ در خارج‌ از خاک‌ امریکا برای‌ سال‌ ۲۰۰۷ در نظر گرفته‌ شده‌ است.‌‌
کنگره‌ امریکا در ماه‌ سپتامبر لایحه‌ بودجه‌ دفاعی‌ سال‌ مالی‌ ۲۰۰۷ که‌ از ماه‌ اکتبر آغاز شده‌ است‌ را به‌ تصویب‌ رساند.
این‌ بودجه‌ بالغ بر ۴۴۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون‌ دلار بود که‌ ۷۰ میلیارد دلار آن‌ به‌ تامین‌ هزینه‌ عملیات‌ نظامی‌ در عراق‌ و افغانستان‌ اختصاص‌ دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 8
  • ۲۷ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما