ضرب‌وشتم رئیس دانشگاه شریف
مراسم تدفین و خاک‌سپاری سه تن از شهدای گمنام در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
به گزارش خبرنگار «شریف‌نیوز»، در این مراسم که بعد از نماز ظهر و عصر در صحن مسجد این دانشگاه و با حضور جمع زیادی از دانشجویان انجام شد، سه تن از شهدای گمنام به خاک سپرده شدند. اما این مراسم حاشیه‌های حزن‌انگیزی نیز داشت:
ـ انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی شریف با برپایی تجمعی در پی آن بود تا از این اقدام جلوگیری کند. اعضای این تشکل از ساعت‌ها پیش از آغاز برنامه باتجمع در محل در نظر گرفته شده برای به خاک‌سپاری شهدا مانع از نزدیک شدن دیگران به این محل می‌شدند!
ـ با نزدیک شدن به زمان اعلام شده برای شروع مراسم، شعارهای اعضای انجمن اسلامی هم شروع شد. این جمع هنگام ذکر مصیبت در مراسم به خاکسپاری، به کف و سوت زدن پرداختند. 


ـ هرچند این تصمیم در شورای فرهنگی دانشگاه که نماینده انجمن اسلامی در آن حضور دارد گرفته شده بود، اما این تشکل باز هم با این تصمیم قانونی مخالف بود.
ـ با شروع صحبت‌های یکی از مسئولین برنامه، مخالفین با سوت و کف از ادامه صحبت‌های او جلوگیری کردند.
حدود ساعت ۱۴، دانشجویان موافق به نمایندگان انجمن اسلامی اجازه دادند که نظرات خود را از تریبون اعلام کنند. که در ادامه، نزدیک به ۱۰ نفر موافق و مخالف به بیان نظرات خود پرداختند. 


ـ هنگام ورود تابوت شهدا به مسجد دانشگاه شریف، تعدادی از اعضای انجمن اسلامی به داخل جمعیت تشییع‌کننده، چند نارنجک پرتاب کردند.


ـ پروفسور سهراب‌پور، رئیس دانشگاه شریف، هنگام بازگشت از مسجد، در جلوی درب دفترش مورد ضرب و شتم شدید طرفداران انجمن اسلامی قرار گرفت، که پس از رو به وخامت نهادن حال وی، برای درمان به بیمارستان منتقل شد. سهراب‌پور چند ماه پیش تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته بود.


ـ عده‌ای دانشجونما نیز حوالی ساعت ۱۶ اقدام به شکستن شیشه‌های ساختمان امور اداری کردند.