طالع بینی هر ۱۲ ماه سال (واقعاً جالب)

فروردین: در این هفته امتحانی می دهی که طبق پیش بینی (!) خوب از آب در نمی آید. به احتمال %۹۹٫۹۹ تا آخر هفته در حال گریه و زاری و آبغوره گرفتنی در نتیجه وقت نداری کار دیگه ای انجام بدی!!! وقتتان را پر می کنیییییم !

اردیبهشت: بلایی نازل خواهد شد: سوسکی در حمام، نمره ی بد در امتحان، تلپ شدن جمعیت فامیل در خانه تان، فرا خوانده شدن محترمانه والدین به مدرسه، توبیخ تو و دوستان… اگر شانس با تو یار باشد فقط یکی از آن ها را مشاهده می کنی وگر نه… شماره ی اورژانس رو یه جا یادداشت کن ! ۱۱۸ !

خرداد: دشمنی سعی در از بین بردن تو دارد!! کادویی به مناسبت بی مناسبتی می گیری که ممکن است مثلا نارنجکی درون آن پنهان شده باشد یا مارمولک در جعبه وول بخورد.
تصمیم مهم زندگیت را در این هفته می گیری، چیزی در ذهنت می گوید: من دیگر هیچ کاری نمی کنم !!!

تیر: فکری ذهنت را به خودش مشغول کرده! سعی کن با اطرافیانی مثل بغل دستی یا پشت سریت مشورت نکنی تا صاف نیفتی تو یه چاله ی گنده که صد تا عاقل نتونن درت بیارن…..!!!

امرداد: در این هفته وزن اضافی پیدا خواهی کرد! پیشنهاد ما : دکتر کرمانی!! در صورتیکه عکس این قضیه صورت بگیرد و با کاهش وزن مواجه شوی باز هم پیشنهاد ما : دکتر کرمانی!!

شهریور: شدی توپی از اعتماد به نفس…. ۲ کلاس و جلسه را دودر می کنی! ۴ تاشون خود به خود دودر میشه، ۱ از رییست که مثل همیشه نمی آید(!). ۱ روزم که خودت نمی ری . در کل هفته خوبی پیش رو داری…!!

مهرگان: شب روز دوشنبه این هفته فیلم ترسناکی می بینی که تا دوشنبه شب بعدی تنت بلرزه. (در صورت نیاز به هر گونه فیلم با بروبچ نشریه باحال مهرگان(!) تماس بگیر!) ( فیلم های دهه ی فجر و ۸ سال دفاع مقدس، ۳۰۰ سال تعریف دفاع مقدس موجود می باشد !)

آبان: هفته ی بسیار خوبی است. اولش دوست خوبی را می بینی، وسطش فامیل باحالی را زیارت میکنی، آخرش هم امتحانی کنسل (cancel) می شود. و اتفاق بسیار بسیار جالب دیگر هم…؟! (با ۲۰۰۰ تومان بیا دوستان بهت بگم!)

آذر: کم کم وقت آمدن قبض موبایل هم می رسد، به فکر تعداد sms هایی باش که میزنی !! توصیه می شود CD، موبایل، MP3 player و… را خودت تحویل حراست بدهی تا مجبور به گشتن کل ساختمون و هر موجودی نشوند. از ما گفتن بود…!

دی: در مسابقه ای برنده خواهی شد و جایزه ی نفیسی خواهی گرفت (جوراب رنگ پا، گل سر، کیف پول با آرم انرژی هسته ای (حق مسلم ماست ) منتظر خرابی کامپیوترت باش!! ویروسی (virus) در کمین توست…پوف!

بهمن: حتما به پاساژهای میلاد نور، قائم (حالا دو تا این ورتر دو تا اون ورتر) یه سری بزن… وسیله ای پشت ویترین، جلوی در مغازه، وسط پاساژ جنب آن یکی چیز و… در انتظار توست که برایت شانس می آورد… سر قیمت هم چانه نزن… تورم قیمت که می گن همینه دیگه…(این حرف سیاسی نبودها!)

اسفند: صبح ها زودتر بیدار شو تا دیر نرسی کمه از جلوی در ورودی تا رسیدن به صندلی مربوطه (!) همه با ربط و بی ربط بهت گیر بدن…!؟ روزنامه واسه برنامه های جالب و هر روزه ی مدرسه یادت نره !