طرح ذوالفقار موفقیت های بزرگی را در ورامین به همراه داشت

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ شاهپور فلاحی که به عنوان سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این شهرستان سخن می گفت، اظهار داشت: سبزپوشان نیروی انتظامی وظیفه خود می دانند که برای گسترش و ارتقای امنیت عمومی تلاش کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین افزود: امروز وقتی به منطقه و کشورهای همسایه نگاه می کنیم، متوجه امنیت بالا  و قابل تحسین در ایران می شویم که باید قدر این نعمت بزرگ و اساسی را دانست.

وی با اشاره به انجام طرح ذوالفقار در شرق استان تهران ادامه داد: در طرح ذوالفقار که در شهرستان های تحت پوشش فرماندهی انتظامی شرق استان تهران به اجرا درآمد، برخورد با مخلان و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ فلاحی اضافه کرد: خوشبختانه با تلاش های مأموران انتظامی و عملیات شناسایی که از دو ماه پیش از آغاز این طرح آغاز شد، توانستیم مقادیر زیادی مواد مخدر، مشروبات الکلی، تجهیزات ماهواره ای و سلاح های سرد و جنگی کشف و ضبط کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان ورامین عنوان کرد: در طرح ذوالفقار که با موفقیت هایی همراه شد، مخلان و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی به دام پلیس افتادند و تحویل مراجع قضایی شدند.

 

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۲ January 2016 | 12:29 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.