محصولات دانلودی

عامل سی دی های غیراخلاقی دستگیر شد
 
images/20061119/cd.jpg
 
عامل سی دی های غیراخلاقی که از چندی پیش تحت تعقیب پلیس امنیت تهران قرار داشت در کشور ارمنستان دستگیر و به تهران منتقل شد.
به گزارش جام جم ، سردار علیپور ، رئیس پلیس امنیت تهران بعد از ظهر روز گذشته با اشاره به این خبر گفت : به دنبال پخش سی دی های غیراخلاقی در تهران و برخی از شهرهای کشور ، موضوع به دلیل حساسیتی که داشت به دستور دادستان تهران ، در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: بروز انواع شایعات در ارتباط با سی دی غیراخلاقی ، موجب شد تا پلیس امنیت با بررسی و تحقیق به این سرنخ دست پیدا کند که معلوم شد عامل این سی دهای غیراخلاقی روز ۲۷ مهر ماه به صورت قانونی از طریق مرز هوایی از کشور خارج و به کشور ارمنستان متواری شده است.
سردار علیپور تصریح کرد: با بررسی در این زمینه مشخص شد متهم در شهر ایروان به کار و تحصیل اشتغال پیدا کرده است ، لذا با بهره گیری از توانمندی ها متهم را به کشور منتقل و در ساعت ۱۴:۳۰ بعد از ظهر پنجشنبه متهم هنگام ورود به فرودگاه دستگیر و به پلیس امنیت منتقل شد.


جستجوی حلقه مفقوده


سردار علیپور تصریح کرد: با صدور قرار قانونی در ارتباط با این متهم ، تحقیق از وی آغاز و با توجه به اظهارات وی در حال حاضر در جستجوی حلقه مفقوده ای هستیم که مشخص شود این سی دی چگونه از محل زندگی شخص متهم خارج و به صورت گسترده توزیع شده است.
وی در ادامه با انتقاد از اظهار نظرهای غیرمسوولانه و شایعات بی پایه و اساس گفت : موضوع به صورت مستقیم به شخص دادستان گزارش شده است و اظهار نظرهای بی مورد در این خصوص به پیگیری پرونده آسیب می رساند. وی افزود: در حال حاضر به دور از شایعات تمام تلاش خود را معطوف عاملان توزیع این سی دها کرده ایم و در چند روز آینده نتیجه تحقیقات پلیس امنیت اعلام خواهد شد.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 18
  • ۲۸ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما