عامل قتل دختر جوان به قتل یک دختر دیگر اعتراف کرد

با دستگیری مردی که دختر جوانی را به بهانه کار به منطقه حسن رود انزلی کشانده و به قتل رسانده بود ، راز جنایتی دیگر فاش شد.
به گزارش خبرنگار جام جم به دنبال شکایت والدین دختر جوانی در پلیس آگاهی انزلی مبنی بر مفقود شدن فرزندشان پس از خروج از خانه به بهانه یافتن شغل ، ماموران پس از چند روز تحقیق ، مرد جوانی را که در تماس با این دختر مدعی شده بود برای او کار پیدا کرده است ، دستگیر کردند و در تحقیق از متهم مشخص شد او پس از آشنایی با این دختر ، او را به بهانه کار به جنگلهای اطراف حسن رود در انزلی کشانده و پس از مقاومت وی ، او را به قتل رسانده و جسدش را در یک گودال دفن کرده است.
به دنبال این اعترافات متهم محل دفن جسد را به ماموران نشان داد و با کشف جسد و صدور دستور قضایی از سوی بازپرس ویژه قتل دادسرای انزلی ، تحقیق از متهم ادامه یافت.

یک جنایت دیگر

با آغاز مرحله دوم بازجویی متهم ، وی اعتراف کرد: علاوه بر قتل دختر جوان که با فریب وی به بهانه کار ، او را به قتل رساندم ، سال ۷۹ نیز دختر ۱۰ ساله ای را هنگام ماهیگیری به قتل رسانده و جسدش را در باغچه منزلم دفن کرده ام.
متهم گفت : پس از قتل دختر ۱۰ ساله ، پدر او که به من مظنون شده بود ، از من شکایت کرد اما چون می دانستم هیچ کس شاهد این جنایت نبوده است ، در تمام مدت تحقیقات ، راز این جنایت را فاش نکردم و چون پدر معتاد این دختر نتوانست اتهام مرا ثابت کند ، من علیه او شکایت کردم.

قاتل بی رحم

سردار آقازاده ، فرمانده انتظامی استان گیلان پس از اعتراف متهم به قتل دختر دیگر گفت : با این اعترافات پرونده قتل دختر ۱۰ ساله بار دیگر در مرحله تحقیقات قرار گرفته است.
وی در خصوص قتل دختر جوان که به بهانه یافتن کار از خانه خارج شده بود ، گفت : تحقیقات نشان می دهد که این دختر از ۲ ماه پیش با متهم در منطقه حسن رود آشنا شده است و هنگامی که وی را به بهانه کار به جاده ای خلوت کشانده تا او را مورد آزار و اذیت قرار دهد، این دختر بشدت مقاومت کرده و قاتل پس از خفه کردن دختر، جسد را داخل گونی قرار داده و آن را در یک گودال کم عمق دفن کرده بود. فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: پس از اعتراف متهم به قتل دختر ۱۰ ساله ، دستور قضایی برای کشف بقایای جسد این دختر از باغچه منزل متهم صادر شده است و در حال حاضر تحقیقات گسترده پلیس برای بررسی سوابق متهم و دیگر جرایم ارتکابی وی همچنان ادامه دارد.