عجیب ترین تولدهای دنیا +تصاویر

به گزارش ایسنا، اولین و جالب‌ترین این تولدها مربوط به خانواده‌ای به نام میشیگان در کشور آمریکاست. این زن سه فرزند خود را به ترتیب در روزهای ۱۰/۱۰/۲۰۱۰، ۰۹/۰۹/۲۰۰۹، ۰۸/۰۸/۲۰۰۸ به دنیا آورده است. این اتفاق ممکن است هر ۵۰ میلیون سال فقط برای یک نفر رخ دهد.

دومین تولد عجیب دنیا هم مربوط به زنی در کشور آمریکاست، به طوری که وی نوزاد خود را دقیقا در ساعت ۱۱ و یک دقیقه سال ۰۱/۱۱/۲۰۱۱ به دنیا آورده است.

سومین تولد جالب مربوط به دو خواهر دوقلو است که در یک روز و تنها با اختلاف ۱۴ دقیقه با یکدیگر صاحب فرزند شدند.

چهارمین تولد عجیب در این لیست متعلق به خانواده‌ای است که پنج عضو آن در یک تاریخ به دنیا آمده‌اند. کوچکترین عضو این خانواده که هم اکنون میلا نام دارد در تاریخ ۲۹ مارچ همچون سایر اعضای خانواده‌اش به دنیا آمده است.

پنجمین تولد جالب نیز مربوط به زنی با نام رامیز است. این زن که به علت فقر و مسیر بسیار دورش به درمانگاه، به تنهایی توانسته بود شخصا اقدام به سزارین کرده و نوزاد خود را به دنیا بیاورد. نکته جالب‌تر این است که وی این کار را در تاریکی شب و تنها با نور مهتاب انجام داده است.

ششمین تولد عجیب مربوط به زنی به نام بلیندا است. این زن تنها سه ساعت مانده به تولد نوزادش به بارداری خویش پی برده است.

هفتمین تولد مربوط به یک زوج آمریکایی است که دو فرزند دو قلوی خود را تنها با فاصله یک دقیقه و در دو سال متفاوت به دنیا آوردند. بدین صورت که فرزند اول در روز آخر سال ۲۰۱۰ و در ساعت ۱۱ و ۵۹ دقیقه به دنیا آمد و فرزند دوم در ساعت ۱۲ نیمه شب یعنی شروع سال ۲۰۱۱ به دنیا آمد.

هشتمین تولد جالب مربوط به زنی است که در به دنیا آوردن فرزندان خود حالت توالی داشت، به طوری که در زایمان اول صاحب یک فرزند، در زایمان دوم دو قلو و در آخرین زایمان خود صاحب سه قلو شد.

نهمین تولد در این لیست مربوط به یک زوج انگلیسی است، این زوج دو بار صاحب فرزندان دو قلو، آن هم دوقلوهای سیاه و سفید پوست شدند. به طوری که در هر دو بار تولد فرزندانشان این دوقلوها بدون کوچکترین تفاوتی شبیه یکدیگر بودند.

و آخرین تولد نیز مربوط به زنی به نام هرالد است، وی با وجود بیماری کوتولگی، فرزندی سالم به دنیا آورد که اندازه‌ای به قد خودش دارد.
 
 
نوزادی که در ساعت ۱۱:۰۱در تاریخ ۲۰۱۱/۱۱/۰۱ به دنیا آمده است!

زنی که ۳ فرزندش را ۲۰۱۰/۱۰/۱۰و۲۰۰۹/۰۹/۰۹ و۲۰۰۸/۰۸/۰۸ به دنیا آورده است!

زوجی که دوبار صاحب فرزندان دوقلو آن هم دوقلو های سیاه و سفید پوست شدند

مادری که فرزندی تقریبا دراندازه خود به دنیا آورد

دو قلوهایی که تنها به فاصله یک دقیقه از هم به دنیا آمده‌اند، اما در سالی متفاوت

پنج عضو یک خانواده صاحب یک تاریخ تولد هستند
۲۰ فروردین ۱۳۹۰
یک نظر برای "عجیب ترین تولدهای دنیا +تصاویر" ارسال شده
  1. ناشناس گفت:

    Agha sitetoon kheyli khoobe vli hameye axatoon moshkel darano baz nemishan khahesh mikonam in moshkelo bar taraf konid

  2. ناشناس گفت:

    جالب بود