عربستان با ایران هم گروه نشد اما باید به تهران بیاید!

ورزش > فوتبال ملی – یکی از حساسیت ‌های مربوط به قرعه کشی مسابقات مرحله بعدی انتخابی جام جهانی، احتمال همگروهی ایران و عربستان بود.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ ایران و عربستان همگروه نشدند و از این جهت مجادلات دو کشور درمورد میزبانی در کشور سوم به پایان رسید. اما این باعث نمی شود که عربستانی ‌ها خیالشان بابت نیامدن به ایران راحت باشد چراکه آن ‌ها شاید مجبورند برای برگزاری مسابقه با عراق، به تهران بیایند.
چند رسانه عراقی اعلام کرده اند که این کشور، تهران را به عنوان میزبان مسابقات خود معرفی کرده و با این حساب مسابقه خانگی عراق مقابل عربستان، در تهران برگزار خواهد شد. حالا عربستانی ‌ها که به دنبال بهانه جویی برای نیامدن به تهران بودند، دوباره همان سیاست ‌های قبلی را در پیش خواهند گرفت تا به تهران نیایند.
عراق مجبور است مسابقات خانگی خود را در کشور سوم برگزار کند و ایران، کشوری است که آن ‌ها به عنوان میزبان خود معرفی می‌ کنند. عربستان هم حالا یا باید به تهران بیاید و به مصاف عراق برود، یا اینکه دوباره به فکر لابی کردن با مسئولان برگزاری مسابقات باشد تا تهران را ناامن جلوه دهد و تیمش را به ایران نفرستد. آن ‌ها در مورد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا توانستند حرفشان را به کرسی بنشانند و نظر مساعد AFC درباره برگزاری بازی در کشور سوم را جلب کنند. اما مشخص نیست که درمورد مسابقات ملی هم می‌ توانند این کار را انجام دهند یا نه.
۴۳ ۴۳

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.