محصولات دانلودی

عرضه لباس زیر زنانه با پرچم ایران


برخی از تولیدی های کشور امارات متحده عربی برای اهانت به ایران اخیراً پوشاک زیر زنانه منقوش به پرچم جمهوری اسلامی ایران را به مشتریان خود عرضه می کنند.این پوشاک به سفارش تجار و بازرگانان اماراتی و توسط تولیدکنندگان چینی تهیه شده که عرضه آن در دبی نارضایتی و اعتراض ایرانیان مقیم این کشور و تجار و بازرگان هموطنمان را نیز در پی داشته است.برخی از تجار ایرانی نیز برای مقابله با این کار چند نمونه از لباس های زیر زنانه که بر روی آن نام اوباما و تصویر پرچم کشور آمریکا درج شده را به تولیدکنندگان چینی سفارش داده اند، که این اقلام در حال توزیع در بازار امیرنشین امارات می باشد.


ببین نیوز

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

 • گروه اینترنتی خبرینه
 • ۵
 • 14,714
 • ۱۸ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
 1. وحید :
  ۰۳ خرداد ۹۱

  کسی که زورش به طرف نمیره و اونقدر حقیره که جورات رو در رو شدن نداره از دور اینکارا رو میکنه.مثل ادمی ک از روی حسادت از دور ب کس دیگه فحش میده اما رو در رو که میشن میوفته به گوه خوری

 2. سید میلاد امین :
  ۱۲ دی ۹۰

  توکه جنبه داری بیشرف اینم باید بفهمی که روی پرچم ما ارم الله حک شده الاغ البته بهت حق میدم چون تو اصلا ایرانی نیستی و از کوروش کبیر و پرچم ما چیزی نمیدونی.

 3. ناشناس :
  ۱۳ شهریور ۹۰

  age khar be adam laghad bezane adm ke nabayad be khare laghad bezaneeee

 4. ايراني :
  ۰۷ آبان ۸۹

  بیچاره ها جنبه داشته باشید امریکاییا خودشون پرچم خودشونو رو شورتاشون میزنند
  دوما عربها قدیما ملخ میخوردن فارسها الانم ملخ میخورند

 5. ازاعراب بیش ازاین انتظار ندارم . اما ازایرانیان چرا ؟ با مقابله به مثل عین رفتارآنها مخالفم . هرکس مسوول اعمال و رفتار خودش است .