عریان کردن دختران بخاطر جلوگیری از تقلب!

به گزارش البرز به نقل از منابع ژاپنی مقامات یک نهاد آموزشی در این کشور به بهانه جلوگیری از تقلب دختران شرکت کننده در جلسه را وادار کردند تا لباسهایشان را ازتن خارج کنند.
 

 
این گزارش حاکیست این رتفار مسوولان آموزش و پرورش ژاپن صدای شهروندان این کشور که به تحکیم خانواده معتقد هستند را درآورده است .
 
ماجرا آنگونه گزارش شده است دختران شرکت کننده در آزمون مذکور برای ورود به سالن جلسه ازسوی مسوولین برگزاری امتحانات با ممانعت روبرو میشوند و درپی درخواست شرکت کنندگان در آزمون از آنها خواسته میشود برای حفظ امنیت جلسه امتحان لباس های خود را ازتن خارج کنند.
 
دراعتراض به این حرکت برخی از دانش جویان دست به اعتراض میزنند اما اعتراض آنها کار به جایی نبرده و بسیاری از شرکت کنندگان مجبور میشوند درسالن برگزاری جلسه لباسهای خود را از تن خارج کرده و بصورت عریان پشت صندلیهای امتحان بنشینند.
 
علیرغم تهدید مسوولین برگزاری این امتحانات برخی از دختران شرکت کننده حاضر نمیشوند به این بهانه لباس های خود را درآورند ازهمین رو مسوولین جلسه از ورود آنها به سالن تا پایان ساعات برگزاری امتحان خود داری نمودند.
 
گفتنی است اصرار مسوولین برگزاری امتحان صرفا برای خانمهای شرکت کننده درجلسه بوده و آقایان دراین جلسه با کت و شلوار و لباسهای معمول خود حاضر شدند.
۲۳ فروردین ۱۳۹۰
2 نظر برای "عریان کردن دختران بخاطر جلوگیری از تقلب!" ارسال شده
  1. آرزو گفت:

    عادل اینجاجای دختراست توچی میگی این وسط؟؟!!

  2. عادل گفت:

    کارشون درسته……

نظرات بسته شده است.