محصولات دانلودی

عشوری: آمدن بنگر به تراکتور قطعی شده است

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از عقد قرارداد رسمی کاپیتان پرسپولیس با سرخ ‌های تبریز خـبـر داد.

عشوری: آمدن بنگر به تراکتور قطعی شده استسینا عشوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،، درباره انتشار پستی در صفحه مجازی خود بیان کرد: به محسن بنگر تبریک می‌ گویم ، آمدن وی به تراکتور قطعی شده و امیدوارم با حضور بنگر بتوانیم افتخارات زیادی را برای مردم خوزستان کسب کنیم.

وی افزود: تا جایی که من اطلاع دارم ، مذاکرات خوبی میان بنگر و باشگاه تراکتورسازی انجام و آمدن وی به تبریز قطعی شده اما فوتبال است وشاید در آخرین لحظات همه چیز تغییر کند.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در پایان بیان کرد: خدا را شکر مذاکرات خوبی را با با شگاه ذوب آهن داشتم و اگر مشکلی پیش نیاید ، به تبریز رفته و در تمرینات تراکتورسازی حاضر می‌ شوم.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ June 2016 | 10:21 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما