عصای «آقای بازیگر» به موزه رفت

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین، درروز سه‌شنبه ۳۱ فروردین مصادف با میلاد حضرت علی اصغر(ع) از طرف پیشکسوت بازیگر عزت الله انتظامی حرکتی نمادین در بیمارستان خیریه کودکان علی‌اصغر(ع) صورت گرفت.

برپایه این رپرتاژ این حرکت برای اولین بار در ایران انجام گرفت و درمراسم سفیر افتخاری نیکوکاری روشنک برکت از سوی انتظامی ۲جلدکتاب وی و عصای شخصی آقای بازیگر به خانم دکتر الهام طلاچیان اهدا شد.

این یادگاری به رسم یادبود درموزه بیمارستان که زیر پوشش دانشگاه است با هدف از این اقدام خیرخواهانه وخداپسندانه اشاعه وشناساندن این مرکز درمانی خیریه می‌‌ماند.

برکت افزود: چندین ماه تحقیق کردم تا مرکز درمانی خیریه که ازهر لحاظ صلاحیت این یادگار استاد را داشته باشد این بیمارستان و کودکان بیش از حد نیاز به کمک خیرین برای درمان کودکان سرطانی دارند. عشق مردم عزیر به هنرمند پیشکسوت‌شان این عشق را انشالله به همه ما هواداران خواهد داد تا این حرکت نمادین وی را پشتیبانی کنیم ومتوجه این کودکان بیمار بستری در این بیمارستان بیش‌تر باشیم. عصای آقای بازیگر نماد تکیه گاهی‌است که انشاالله همه ما با مهربانی خودمان تکیه گاه این کودکان بیمار باشیم.

منبع: فارس