عطاران و رضویان در «حنا‌بندان» همبازی می‌شوند


    
     پس از فیلم موفق «کلاهی‌ برای باران»»، «رضا عطاران» همبازی «جواد رضویان» در فیلم «حنا‌بندان»(قدرت‌الله صلح‌میرزایی) می‌شود.

    سیدمحسن وزیری تهیه‌کننده سینما در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس، در مورد «حنابندان» گفت: بازی «جواد رضویان» در فیلم «حنابندان» به کارگردانی «قدرت‌الله صلح‌میرزایی» قطعی شده است و منتظریم تا «رضا عطاران» پس از پایان بازی خود در «نشانی» به تهران بیاید تا قرارداد بازی دراین فیلم را با او منعقد کنیم.
    وی افزود: فیلمبرداری «حنابندان» را قرار است همزمان با عید سعید فطر (دهه پایانی مهرماه) در تهران آغاز کنیم و از گروه سازنده فیلم‌های اخیرمان (کلاهی برای باران و شاخه‌گلی برای عروس) در این فیلم استفاده خواهیم کرد.
    فیلمنامه «حنابندان» را فریدون فرهودی به نگارش درآورده که یک طنز اجتماعی است.
    پروانه ساخت «حنابندان» در حالی اوائل مرداد از سوی شورای صدور پروانه فیلم‌سازی ۳۵ میلی‌متری صادر شده که فیلم قبلی «صلح میرزایی» (هدف اصلی) هنوز به نمایش عمومی درنیامده است.
    «وزیری» و‌ «صلح‌میرزایی» سه سال پیش فیلم موفق «شاخه‌گلی برای عروس» را با همکاری یکدیگر تولید کردند که به مخاطب جالب توجهی در اکران نوروز ۸۴ دست یافت و موفق شد در مقام پنجم پرمخاطب‌ترین فیلم سال قرار گیرد.
    «عطاران» قبل از «حنابندان» در فیلم «قرنطینه»(منوچهر هادی) ایفای نقش خواهد کرد. «جواد رضویان» نیز قبل از آغاز ماه مبارک رمضان درگیر بازی در مجموعه تلویزیونی «چارخونه» خواهد بود