عطرهای گرم زمستانه برای خانم‌ها و آقایان

 

دنیای عطرها، دنیای بی‌نظیری است؛ دنیایی که هر رایحه‌ای نماینده یک شخصیت می‌شود. برای همین است که عطرها تا این حد متنوع هستند، درست مثل آدم‌ها. عطرهای گرم ساخته شده‌اند برای روزهای سرد. در این شماره بهترین عطرهای زمستانه را معرفی کرده‌ایم. اگر احساس کردید یکی از این عطرها رایحه‌های مورد علاقه شما را در خودش دارد، کد مورد نظر را به ما پیامک کنید و برنده شوید.

Decible
جدیدترین محصول آزاروست و شکل جالبی دارد که تداعی‌کننده اسمش است. شیشه این عطر شکل یک میکروفن است. نارنگی ایتالیایی، بنفشه و وانیل رایحه‌های این عطر را تشکیل می‌دهند.

Cartier
کارتیر اسپورت مردانه بویی دلپذیر دارد. بوی نعنا، چمن و حتی خزه را با این عطر می‌توانید حس کنید، درست مثل اسب‌سواری که در جاده‌ای زیبا سواری می‌کند. (رودستر)

Gucci men
اسطوخودوس و لیمو انتخاب خوب گوچی برای آقایانی است که در روزهای زمستانی هم به طراوت اهمیت می‌دهند. شکوفه پرتقال و سدر از ترکیبات دیگر این عطر هستند.

creed
این عطر قدمت بسیار زیادی دارد. از دوره ناپلئون به صورت اختصاصی برای او و اطرافیانش تولید می‌شد. امروزه این عطر همچنان به صورت دست‌ساز برای کسانی که به دنبال پرستیژ و اعتبار هستند تولید می‌شود.

Versace
عطری سبک با ترکیبی از رایحه‌هایی که آن را مناسب برای تمام طول روز و حتی تمام طول سال می‌کند.

Givenchy secret
یکی از کارهای جدید ژیوانژی است. این عطر شیشه‌ای شبیه الماس دارد و رایحه‌ای ملایم و سبک.

CH herrera
با شیشه‌ای آراسته و دوست‌داشتنی با ترکیبی گرم از ترنج، پرتقال، میوه‌های گرمسیری، دارچین، چوب کشمیری و تمام آنچه شما دوست دارید!

Gucci
گوچی برای این کار جوایز زیادی دریافت کرده است؛ این عطر، روزهای سردتان را گرم می‌کند. ( خانواده سبز )