محصولات دانلودی

عکس های دیدنی از گرانترین خودروها

امروزه، صدها مدل خودرو در جهان تولید می شود و در این عرصه پر رقابت، شماری از شرکت های خودروسازی با معرفی مدلهای لوکس و گران قیمت، گوی سبقت را از دیگران ربوده‌اند. در این میان، “بوگاتی ویرون” در میان گرانترین اتومبیلها مقام اول را به خود اختصاص داده است، هرچند پیش بینی می شود برای مدت زمان طولانی نتواند از این جایگاه خود دفاع کند زیرا شرکت های دیگر نیز در حال ساخت و معرفی مدلهای لوکس و جالبی برای رقابت با این مدل هستند.


بوگاتی ویرون ۱۶.۴ این اتومبیل با بهره گیری از موتور ۱۶ سیلندر خود میتواند ۱۰۴۰ اسب بخار قدرت تولید کرده و به حداکثر سرعت ۴۰۷کیلومتر بر ساعت نیز دست پیدا کند. قیمت این اتومبیل ۱,۷۰۰,۰۰۰ دلار میباشد.


فراری انزو این اتومبیل با بهره گیری از موتور ۱۲سیلندر خود میتواند به حد اکثر سرعت ۳۰۱کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. بدنه این اتومبیل تماماً از جنس فیبر کرین است و قیمت این اتومبیل ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار است.


پاگانی زوندا C12 این اتومبیل با بهره گیری از موتور۷.۳ لیتری ۱۲ سیلندر خود میتواند به حداکثر سرعت ۳۷۴کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این اتومبیل ۳.۲ ثانیه و قیمت این اتومبیل ۷۴۱,۰۰۰ دلار است.


کوانیکسگ CCX این اتومبیل با بهره گیری از موتور ۴.۷ لیتری ۸ سیلندر خود میتواند به حداکثر سرعت ۳۹۵ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این اتومبیل ۳.۲ ثانیه و قیمت این اتومبیل ۶۰۰,۹۱۰ دلار است.


پورشه کاررا GT این اتومبیل با بهره گیری از موتور ۵.۷ لیتری ۱۰ سیلندر خود میتواند به حداکثر سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند . شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این اتومبیل ۳.۹ ثانیه و قیمت این اتومبیل ۴۸۴,۰۰۰ دلار است.


مرسدس SLR مک لارن این اتومبیل با بهره گیری از موتور ۵.۵ لیتری ۸ سیلندر خود میتواند به حداکثر سرعت ۳۷۸ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این اتومبیل ۳.۱ ثانیه و قیمت این اتومبیل ۴۵۵,۵۰۰ دلار است


می باخ ۶۲ این اتومبیل با بهره گیری از موتور ۵.۵ لیتری ۱۲ سیلندر خود میتواند به حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت که به صورت الکترونیکی کنترل میشود دست پیدا کند . شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این اتومبیل ۵.۲ ثانیه و قیمت این اتومبیل ۳۸۵,۲۵۰ دلار است.


رولس رویز فانتوم این اتومبیل با بهره گیری از موتور ۶.۸ لیتری ۱۲ سیلندر خود میتواند به حداکثر سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت که به صورت الکترونیکی کنترل میشود دست پیدا کند . شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این اتومبیل ۵.۹ ثانیه و قیمت این اتومبیل ۳۲۰۰۰۰ دلار است.


لامبورگینی مورسیه لگو این اتومبیل با بهره گیری از موتور ۶.۵ لیتری ۱۲ سیلندر خود میتواند به حداکثر سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این اتومبیل ۳.۴ ثانیه و قیمت این اتومبیل ۲۷۹,۹۰۰ دلار است.


آستون مارتین وانکویش این اتومبیل با بهره گیری از موتور ۵.۹ لیتری ۱۲ سیلندر خود میتواند به حداکثر سرعت ۳۲۱ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. قیمت این اتومبیل ۲۵۵,۰۰۰ دلار است.

 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما