علاقه به خودرو مرگ مرد همسایه را رقم زد

مردی که علاقه زیادی به خودرویش داشت ، بر اثر مشاجره با ۲نفر از همسایه های خود، یکی از آنها را به قتل رساند و دیگری را مجروح کرد.
به گزارش خبرنگار «جام جم»، ساعت ۸بامداد ۲۶تیر امسال ، یکی از ساکنان مجتمع مسکونی در خیابان سراج تهران با کلانتری ۱۳۶فرجام تماس گرفت و از درگیری ۳نفر از ساکنان یک مجتمع مسکونی خبر داد.
به دنبال این تماس ، ماموران به محل حادثه اعزام و متوجه شدند ۲برادر به نامهای کرم الله و بهزاد پس از درگیری با یکی از ساکنان مجتمع به نام محمد از سوی وی مجروح شده اند و متهم ، محل حادثه را ترک کرده است.
به این ترتیب ، ۲برادر مجروح برای درمان به بیمارستان الغدیر منتقل شدند که یکی از مجروحان (کرم الله) روز پنجشنبه گذشته جان خود را از دست داد و با دستور بازپرس کشیک ویژه قتل ، جسد مقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت.


ردپای مرد همسایه در قتلبه این ترتیب ، ماموران به تحقیق از دیگر مجروح حادثه پرداختند که وی در اظهاراتش گفت: قاتل (محمد) با من و برادرم همسایه بود. او علاقه زیادی به خودروی آردی اش داشت و مدام مراقب بود تا آسیبی به خودرویش نرسد.
روز حادثه ، پسرم با دوچرخه در حال بازی کردن در محوطه پارکینگ بود و متهم که قصد داشت با خودرویش منزل را ترک کند، متوجه خراشی روی خودرویش می شود و به گمان این که پسر من مقصر است ، او را هل می دهد و نقش زمین می کند.
وی ادامه داد: من و برادرم هم که در حال خارج شدن از منزل بودیم ، با شنیدن صدای گریه پسرم ، شتابان وارد حیاط شدیم و با مرد همسایه مشاجره کردیم که ناگهان او بشدت عصبانی شد و با چاقو ابتدا برادرم و بعد مرا مجروح کرد و سپس با خودرویش آنجا را ترک کرد و از او اطلاعی نداریم.
با اطلاعاتی که شاهد حادثه در اختیار ماموران قرار داد، همسایه قاتل تحت تعقیب قرار گرفت و هنگامی که شبانه به منزلش مراجعه کرده بود تا مقداری پول و وسایل همراه خود ببرد، از سوی پلیس شناسایی و دستگیر و برای ادامه تحقیقات به اداره ۱۰پلیس آگاهی تهران منتقل شد.