علوی با ۶۵ میلیون، خودکشی اقتصادی کردمدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان:
هشتم تا دوازدهم لیگ و جام حذفی هدف اصلی ماست

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هدف اصلی تیم فولاد برای رقابت‌های فصل آینده‌ی لیگ، قرارگرفتن در جایگاه هشتم تا دوازدهم و حضور موفق در جام حذفی است.

مسعود رضاییان ، اظهارکرد: تیم فولاد در فصل آینده با ترکیب جوان و متفاوتی راهی مسابقات خواهد شد و این موضوع باعث می‌شود که توقع هواداران از این تیم نیز معقولانه باشد و تصور فولاد قهرمان را نداشته باشند.


وی تصریح کرد: فولاد دنبال تجربه اندوزی است و از رقابت‌های لیگ نیز توقع بالایی ندارد. هر جایگاهی بهتر از هشتمی، پیشرفت محسوب و رشد بالاتر از برنامه‌های تدوین شده خواهد بود، چرا که شرایط سال جاری تیم فولاد به گونه‌ای است که نباید از آن توقع زیادی داشت.

رضاییان تاکید کرد: جام حذفی بهترین موقعیت است که بتوانیم از آن به قهرمانی برسیم. برنامه‌ریزی اساسی نیز در این خصوص انجام شده است که تلاش می‌کنیم، به آن دست یابیم.

وی هم‌چنین در خصوص آخرین وضعیت سید مهدی علوی گفت: متاسفانه به دلیل مصدومیتی که این بازیکن در اردوی تیم فوتبال استقلال اهواز در بلغارستان پیدا کرد موجب شد که این تیم از تعهدات قبلی خود عقب نشینی‌کند و مجددا بحث حضورش در پاس مطرح شود؛ اما، در شرایط کنونی و با توافقات انجام شده علوی فصل آینده در فولاد خواهد بود.

رضاییان، تاکید کرد: سید مهدی علوی با پذیرفتن شرایط فولاد و مبلغ ۶۵ میلیون تومان خودکشی اقتصادی کرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد: به دلیل دوری علوی از تمرینات تیم، شاید برای هماهنگی وی با سایر بازیکنان مشکلاتی باشد؛ اما، در نهایت باید نظر مایلی کهن را در این خصوص جویا شد. علوی بازیکن فولاد است و ما نیز او را تحت هر شرایطی حفظ خواهیم کرد.

گفتنی است؛ تیم فوتبال فولاد خوزستان با سرمربی‌گری محمد مایلی کهن و همکاری عبدالله ویسی، نادر فریادشیران و محمد خاکپور به عنوان کمک مربی، سردارف مربی دروازه‌بان‌ها، علی پورکیانی سرپرست، دکتر موسوی فیزیوتراپ و دکتر مرادی پزشک تیم در فصل آینده‌ی در رقابت‌های لیگ حضور خواهد داشت.

به گفته‌ی رضاییان، عباس نواصرزاده نیز به عنوان نماینده‌ی باشگاه در فدراسیون فوتبال عمل خواهد کرد.