علیرضا نیکبخت: دیگر استقلال را دوست ندارم و از پیراهن این تیم متنفرم

علیرضا نیکبخت هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیگر استقلال را دوست ندارم و از پیراهن این تیم متنفرم.

به گزارش سرویس ورزشی خبرگزاری آریا، وى در پاسخ به این سوال که دلیل ناراحتى او پس از تعویض توسط افشین قطبى چه بود، اظهار داشت: من فقط از اینکه تیمم عقب بود ناراحت بودم و نمى توانستم بعد از تعویض لبخند بزنم.


وى ادامه داد: به من حق بدهید که وقتى تیمم عقب است در هنگام بیرون آمدن از زمین بغضى که در گلویم هست خالى کنم.


نیکبخت اظهار داشت: در آن لحظه نمى توانستم سکوت هواداران را ببینم و لبخند زنان زمین را ترک کنم. فکر کردم اگر درون زمین باشم، مى توانم کمک بیشترى به تیم کنم.وى خاطرنشان کرد: نمى دانم چرا بین این همه بازیکن آقایان روى من مانور مى کنند و حتى وقتى روى نیمکت رفتم این مسائل را رها نکردند.


این بازیکن عنوان کرد: شرایط ما خیلى بهتر از استقلال بود، باید با گل بیشترى آنها را مى بردیم. فکر مى کنم در هر ۲ نیمه پرسپولیس تیم برتر میدان بود.


نیکبخت در واکنش به توهین هواداران استقلال به وى و خانواده اش گفت: از دقیقه یک تا ۹۰ به من و خانواده ام فحاشى کردند آنها که دم از منشور اخلاقى مى زنند کجایند که به داد من برسند؟ آیا هواداران پرسپولیس یکى از بازیکنان استقلال را اینگونه مورد بى احترامى قرار دادند؟


 این بازیکن در پایان خاطرنشان کرد: واقعاً شرمنده خودم هستم که ۷ سال از عمرم را براى استقلال بازى کردم دیگر این تیم را دوست ندارم و از پیراهن آبى متنفرم. این را از صمیم قلب مى گویم تا آنهایى که به من بى احترامى کردند، بشنوند.