محصولات دانلودی

علی آبادی: فیفا تا سه ماه به ایران فرصت داده است!

رییس سازمان تربیت بدنی گفت: فدراسیون جهانی فوتبال دو تا سه ماه دیگر برای اصلاح اساس‌نامه‌ی فدراسیون فوتبال به ایران فرصت داده است.


مهندس محمد علی آبادی پیش از سفر به دوحه در رابطه با آخرین اقدامات انجام شده در رابطه با تعلیق فعالیت‌های بین‌المللی فوتبال ایران از سوی فیفا به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: گروه ایرانی صحبت‌های خوبی با مسوولان فیفا انجام داده‌اند و هیچ مشکلی بین ما و فدراسیون جهانی فوتبال وجود ندارد.


وی با بیان این که آیا ایران اساس‌نامه‌ی فدراسیون فوتبال را اصلاح خواهد کرد؟ گفت: ما باید در این زمینه در داخل بررسی‌های لازم را انجام دهیم و سپس با فیفا وارد مذاکره شویم. ما به نتایج امیدوار کننده‌ای در این زمینه رسیده‌ایم.


علی‌آبادی در رابطه با این که فیفا دوازده دسامبر (بیست و یک آذر) را فرصت نهایی ایران برای اصلاح اساس‌نامه اعلام کرده است، گفت: چنین زمانی به ما اعلام نشده است و ما دو تا سه ماه دیگر برای همفکری با فیفا در رابطه با اشکالاتی که مطرح شده است، زمان داریم. فیفا به ما اعلام کرده است که اساس‌نامه‌ی فدراسیون را اصلاح کنیم که این به مذاکرات بیشتری نیاز دارد.


رییس سازمان تربیت بدنی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا هیات پنج نفره از سوی فیفا برای بررسی مشکلات ایران تشکیل خواهد شد یا خیر؟ گفت: چنین چیزی صحت ندارد و هیات ما هفتاد میلیون نفری است. این موضوع را از کسانی که مطرح کرده‌اند، بپرسید.


مهندس علی آبادی در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با ایسنا در رابطه با آخرین وضعیت کاروان اعزامی ایران به پانزدهمین دوره‌ی بازی‌های آسیایی در دوحه گفت: تیم‌های ایران یک سال و دو ماه در اردو بوده‌اند و کادر فنی و ورزشکاران زحمات بسیاری کشیده‌اند که امیدوارم نتایج آن را در این بازی‌ها بگیرند و با دست پر به کشور بازگردند.


رییس سازمان تربیت بدنی در خصوص وضعیت باشگاه استقلال و نظر وزارت رفاه در خصوص بازگشت استقلال به سازمان تربیت بدنی گفت: تیم استقلال متعلق به ما و کشور است. استقلال با اصرار مسوولان وقت وزارت رفاه به آنها واگذار شد. ما منت این باشگاه را می‌کشیم و آن را حفظش می‌کنیم.


وی ادامه داد: در این زمینه با رییس جمهور صحبت کرده‌ام و با وزیر رفاه نیز نشستی را داشته‌ایم. پس از بررسی شرایط، استقلال در نزد سازمان تربیت بدنی نگه داشته خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 18
  • ۱۰ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما