علی دایی: امیدوارم تیم ملی موفق شودنشست کاپیتان سابق تیم ملی با خبرنگاران؛
با هیچ باشگاه آمریکایی مذاکره نکردم
دوست داشتم در ایران به فوتبال ادامه دهم

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان از گفت‌وگو با رسانه‌های گروهی در مورد فوتبال و مسائل مطرح شده در خصوص خود خبر داد.
علی دایی با امتناع از اظهارنظر در خصوص تیم ملی فوتبال گفت: در خصوص تیم ملی صحبت نمی‌کنم، فقط آرزوی موفقیت برای تیم ملی دارم و به موقع با رسانه‌ها در خصوص تمامی مسایل موجود صحبت خواهم کرد.


وی در خصوص پیوستن خود به باشگاه سایپا تهران نیز گفت: از انتخاب سایپا برای لیگ برتر سال آینده کاملا راضی هستم؛ امیدوارم روزهای خوبی را با این تیم سپری کنم. سایپا از تیم‌های خوب ایران است و با توجه به شناختی که از مجموعه‌ی مدیریتی این باشگاه و مربی این تیم داشتم، طی مذاکراتی با مسوولان این باشگاه، ترجیح دادم فصل آینده‌ی لیگ برتر را در تیم سایپا سپری کنم.

وی همچنین در خصوص پیشنهادهای ارایه شده برای حضورش در تیم‌های فوتبال خارجی تصریح کرد: از تیم گالکسی آمریکا دعوت‌نامه دریافت کردم؛ ولی, شخصا با هیچ باشگاه آمریکایی مذکره‌ای برای حضور در این کشور انجام ندادم و از آنجا که مایل به ادامه‌ی‌ فوتبال خود در ایران بودم، ترجیح دادم در ایران بمانم و سایپا را به عنوان تیم فصل آتی خود انتخاب کردم. همیشه از شرایط بازی در ایران راضی بودم و امیدوارم روزهای خوبی را با سایپا سپری کنم.

دایی همچنین با رد شایعات مربوط به مذاکره مسوولان باشگاه ابومسلم برای پیوستن به این باشگاه خراسانی تصریح کرد: در خصوص پیوستن به ابومسلم هیچ صحبتی از سوی مسوولان این تیم با من صورت نگرفت و مسایل مطرح شده در این زمینه کذب است.