آخرین مطالب
درج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!مسدود کردن ۱۱۸ اپلیکیشن و بازی چینی از جمله PUBG در هند!

علی کریمی بعد از عمل جراحی:با آمادگی کامل در مسابقات جام جهانی ۲۰۰۶ حضور خواهم یافت

هافبک ایرانی تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان بعد از انجام عمل جراحی بر روی پای مصدوم خود گفت: خوشبختانه در وضعیت خوبی قرار دارم و با آمادگی کامل می توانم در مسابقات جام جهانی۲۰۰۶ آلمان حاضر شوم.


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان  و به نقل از سایت ایران مدیا، علی کریمی در مسابقه تیمش برابر هامبورگ از ناحیه مچ پا مصدوم و برای عمل جراحی راهی بیمارستان شد.
بنابر این گزارش،‌ مصدومیت کریمی باعث نگرانی ایرانی ها شده، چرا که زمان زیادی برای شروع مسابقات جام جهانی نمانده و آنان نگرانند که ستاره تیم خود را در این بازی ها نبینند.
هافبک ملی پوش ایرانی درباره شرایط خود یادآور شد: هموطنان ایرانی و غیر ایرانی زیادی پس از مصدومیتم با من تماس داشته و جویای وضعیت جسمانی ام بودند که از لطف همه آنان سپاسگزارم.
وی افزود: خوشبختانه عمل جراحی ام به خوبی انجام شد و قول می دهم که با آمادگی کامل خودم را به مسابقات جام جهانی برسانم.
کریمی اظهار داشت: بیشتر ناراحتی ام به از دست دادن لیگ قهرمانان اروپا است چرا که در مسابقات آتی نمی توانم بایرن مونیخ را یاری کنم.
کریمی خطاب به هموطنانش گفت: از مردم ایران می خواهم مرا از دعای خود محروم نکنند تا بتوانم هر چه سریع تر سلامتی ام را به دست آورده و در جام جهانی با پیراهن تیم ملی کشورم بازی کنم.