علی کریمی: به دنبال تیتر شدن در روزنامه‌ها نیستم
کریمی: به دنبال تیتر شدن در روزنامه‌ها نیستم


خبرگزاری فارس: هافبک تیم ملی فوتبال گفت: با کمک به معصومی، دنبال تیتر شدن در روزنامه‌ها نبودم.


علی کریمی هافبک تیم ملی فوتبال در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: برای تیم ملی فوتبال آروزی موفقیت می‌کنم. امیدوارم با برنامه‌ریزی مناسب، در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی که تیم‌های بسیار سخت و قدرتمند آسیایی در آن وجود داشته و برای حضور در جام جهانی از تلاشی دریغ نمی‌کنند، موفق باشد.
وی در خصوص به عهده گرفتن بخشی از هزینه درمان بابک معصومی افزود: با این بازیکن در تیم فتح تهران همبازی بودم و از آن زمان رفاقت ما شروع شد. برای او کاری نکردم که بخواهم درباره آن حرف بزنم.
کریمی عنوان کرد: به دنبال عقاید شخصی خودم هستم و به هیچ عنوان با کمک به معصومی، قصد خودنمایی و تیتر شدن در روزنامه‌ها را نداشتم چون این موضوع یک وظیفه کوچک برایم بود.
هافبک تیم ملی فوتبال خاطر نشان ساخت: باید قدر سرمایه‌ها را دانست. معتقدم یک ورزشکار تمام تلاش خود را برای پیراهن تیم ملی به کار می گیرد. مسئولان نیز در دوران بازنشستگی یک ورزشکار، موظف هستند به هر طریقی که شده، مانند کشورهای دیگر، از او حمایت کنند.
علی کریمی در خصوص تیم آینده خود اظهار داشت: با تیم قطری یک سال دیگر قرارداد داشته و مشکلی در این تیم ندارم؛ اما شاید در چند روز آینده تصمیم جدیدی بگیرم.