علی کریمی برای تیم ملی فوتبال بازی می کند

اصغر حاجیلو در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر درباره دعوت دوباره علی کریمی به تیم ملی فوتبال با وجود خداحافظی وی از تیم ملی ایران، به علاقه خاص قطبی به علی کریمی و همچنین آمادگی کریمی اشاره و تاکید کرد : کریمی بازیکن بزرگی است و می تواند به تیم ملی کمک کند و حیف است که از تیم ملی کنار گذاشته شود .

وی افزود : کریمی می تواند در جام ملت های آسیا سکاندار تیم ملی ایران باشد.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: علی کریمی قطعاً در تمرین های تیم ملی شرکت می کند .

اصغر حاجیلو درباره علت دعوت نشدن فرهاد مجیدی به تیم ملی ایران هم گفت: قطبی قصد داشت این بازیکن خوب را هم به تیم ملی ایران دعوت کند ولی مصاحبه اخیر سرمربی استقلال مبنی بر اینکه قطبی قصد دارد استقلال را له و نابود کند؛ سبب شد مجیدی از تیم ملی کنار گذاشته شود .

وی گفت : استقلال یک بازی حساس در جام حذفی مقابل استیل آذین دارد و برای اینکه این تیم ضربه نخورد سرمربی تیم ملی ایران از مجیدی دعوت نکرد تا حرف و حدیثی هم به وجود نیاید . 

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره دعوت از بازیکنان اصلی تیم ایران با وجود اینکه بازی مقابل تایلند برای ایران تشریفاتی است و صعود تیم ملی به جام ملت های آسیا قطعی شده است هم گفت: تیم ملی ایران باید با ترکیب اصلی به میدان برود به دو دلیل، یک اینکه اگر بازنده باشیم مورد هجمه قرار خواهیم گرفت و نمی توانیم پاسخ انتقادات بی پایان را بدهیم و دیگر اینکه اگر با ترکیب اصلی بازی نکنیم ممکن تهمت تبانی به تیم ملی ایران زده شود .

اصغر حاجیلو هر گونه تغییر در کادر فنی تیم ملی ایران را تکذیب و تصریح کرد : از ابتدای حضورم در تیم ملی برای قطبی این گونه بحث ها مطرح بوده است و نمی دانم برخی از افردا چرا با قطبی خصومت دارند و هر روز سعی می کنند با این گونه اخبار تیم ملی را دچار حاشیه کنند ولی قطبی با قدرت به کار خود ادامه می دهد .

وی درگیری لفظی میان سرمربی تیم ملی و رئیس سازمان لیگ را تکذیب و تاکید کرد: این دو رابطه خوبی با هم دارند و هر موقع قطبی به مشکلی بر می خورد محمدی با بزرگواری این مشکلات را حل می کند و چنین مشکلاتی در فدراسیون وجود ندارد .