محصولات دانلودی

علی آبادی:من بی تقصیرم،دستوراحمدی نژادبود

روزنامه اعتماد نوشت:

علی آبادی رئیس سابق سازمان تربیت بدنی در واکنش به اظهارات دادکان در برنامه نود ، خود را مبری از طمع برای ریاست اسن سازمان دانست و گفت : «بحث فدراسیون دستور رئیس جمهور بود و خودم علاقه مند به ریاست فدراسیون نبودم. مدتی هم با ایشان صحبت و خواهش هم کردم، هیچ علاقه یی به کاندیداتوری ریاست فدراسیون فوتبال نداشتم و اعتقادم این بود که باید یک فوتبالی سر کار بیاید ولی چون دستور آقای احمدی نژاد بود و برای فوتبال ارزش بسیاری قائل می شد و معتقد بود یک نفر باید از بالا مدیریت کند و به گرفتاری هایش برسد تا فوتبال ارتقا پیدا کند، به بنده چنین ماموریتی دادند و اجابت کردم.» این اظهارنظر در حقیقت پاسخ مستقیمی به اتهامات دادکان است که در برنامه ۹۰ شهرت طلبی علی آبادی را عامل اختلافش با خود دانست و به این شکل رئیس سابق تربیت بدنی توپ را به زمین محمود احمدی نژاد انداخت.

علی آبادی در گفت و گو با اعتماد درخصوص شایعه کناره گیری اش از کمیته ملی المپیک ، آن را تکذیب کرد و افزود : «نه، نمی روم و برای چهار سال در این سمت خواهم ماند.»

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 842
  • ۱۸ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما