محصولات دانلودی

علی دایی: قهرمانی نیم فصل برای سایپا است

سرمربی تیم فوتبال سایپا تهران معتقد است این تیم می‌تواند مقام قهرمانی نیم فصل لیگ برتر را به دست آورد.


علی دایی پس از پیروزی دو بر یک تیمش در دیدار برابر ذوب‌آهن اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بازی بسیار خوبی برابر ذوب‌آهن انجام دادیم. در نیمه‌ی اول تیم حریف توانست موقعیت‌های بیشتری ایجاد کند اما، با صحبت‌هایی که در بین دو نیمه انجام دادم روند تیم بهتر شد و در نیمه‌ی دوم کاملا از حریف برتر بودیم و توانستیم سه امتیاز این دیدار را به دست آوریم.


وی ادامه داد: خوشبختانه تمامی بازیکنان تیم همدل و هماهنگ هستند و هر آنچه که برای موفقیت تیم لازم است انجام می‌دهند. معتقدم با این شرایط می‌توانیم قهرمانی نیم فصل را به دست آوریم.


علی دایی در مورد رقیبان این تیم به خصوص تیم استقلال در صدر جدول نیز خاطر نشان کرد: ما تنها به نتایج تیم خود فکر می‌کنیم. تا زمانی که ما بتوانیم پیروز شویم و صدر جدول را حفظ کنیم، خطری از سوی تیم‌های دیگر ما را تهدید نمی‌کند.


وی افزود: سایپا در این فصل به دنبال قهرمانی در لیگ برتر است. خوشبختانه تمامی شرایط از نظر مدیریتی، امکانات و بازیکنان برای رسیدن به این هدف فراهم شده است و امیدوارم بتوانیم با کمک خداوند و همکاری بازیکنان به این هدف دست یابیم.


دایی در مورد تیم ذوب‌آهن نیز گفت: در هر صورت ذوب‌آهن نیز از تیم‌های خوب کشور است. اما، ما شناخت کافی نسبت به این تیم داشتیم و توانستیم پیروز شویم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 22
  • ۲۰ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما