علی ضیاء: «ماه عسل» امسال یک برنامه ی معمولی است

علی ضیاء ـ مجری جدید برنامه «ماه عسل» ـ گفت: در ابتدا طرحی داشتیم که قرار بود اتفاقات جدیدی بیفتد اما این طرح اجرایی نشد.

 

این مجری خاطرنشان کرد: به طرحی رسیده بودیم که قرار بود با تهیه کنندگی علی زاهدی تولید شود، این طرح به نظرم یک اتفاق فوق العاده بود. روند میهمان ها هم در جریان این طرح تغییر می کرد و در یک برنامه ۳۰ قسمتی حدود ۱۰۰ میهمان را به برنامه دعوت می کردیم که شاید روند آن شباهتی به برنامه ی الان نداشت.

علی ضیا و ماه عسل

او ادامه داد: در حال حاضر با توجه به چیزی که روی آنتن می بینم از اجرایم راضی هستم ولی در شب های بعد بهتر خواهد شد، هر چند باید از تهیه کننده برنامه نیز تشکر کنم که وظیفه دعوت از میهمان ها و هماهنگی بخش های مختلف را بر عهده دارد.

 

 

 

علی ضیاء تاکید کرد: قبل از آمدن به «ماه عسل» و اجرای آن فکر می کردم اتفاق خوبی می افتد. بعدها که تهیه کننده تغییر کرد، به تناسب زمانی که داشتیم توانستیم یک برنامه ی معمولی رو به بالا را از «ماه عسل» ببینیم.

 

مجری «ماه عسل» خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه زمان کمی داشتیم، نباید انتظار یک برنامه ی فوق العاده از «ماه عسل» را داشته باشیم. هر چند تهیه کنندگان هم زحمت خود را می کشند ولی ممکن است تعداد میهمان ها طوری نباشد که مردم دوست داشته باشند. به اعتقادم «ماه عسل» امسال یک برنامه ی معمولی است.

 

او در پاسخ به پرسشی درباره ی حفظ نام «ماه عسل» برغم تغییر عوامل این برنامه، گفت: احسان علیخانی، زحمت های زیادی برای «ماه عسل» کشید و من خوشحالم که در این برنامه قرار گرفتم؛ امیدوارم که شایسته ی نگاه های مردم باشم.

 

ضیاء همچنین درباره ی نقش خود در دعوت از میهمان ها عنوان کرد: در شب های گذشته در دعوت از دو یا سه میهمان نقش داشتم اما شاید همین دو ـ سه برنامه پربارتر از بقیه ی برنامه ها بوده باشند.

 

او سپس ادامه داد: در کیفیت برنامه «ماه عسل» امسال باید توجه کنیم زمان تولید نیز خیلی تاثیرگذار است؛ مثلا یک ماه یا چند ماه فرصت برای تولید چنین برنامه ای روی خروجی آنتن تاثیر می گذارد، هر چند همه زحمت کشیده اند ولی زمان هم تاثیرگذار است.

 

 

 

مجری «ماه عسل» در ادامه ی صحبت هایش درباره ی تفاوت «ماه عسل» امسال با «ماه عسل» سال های گذشته، گفت: بخشی از تفاوت ها، به اجرا برمی گردد و بخشی از آن به میهمان های برنامه؛ شاید بخش میهمان ها، به خوبی میهمان های گذشته نیستند. به هر حال، احسان علیخانی و تیمش برای میهمان های سال گذشته زحمت زیادی کشیده بودند.

 

علی ضیاء افزود: این نکته را هم باید بگویم که نوع اجرای ما و نوع نگاه ما به میهمان ها متفاوت است. بخش زیادی از سوال های من از این جنس است که لبخند و شوخی به همراه داشته باشد و فضای برنامه را شاد کند. به این مساله هم باید توجه کرد که مردم به فضایی عادت کرده بودند و شاید برای آن ها، ایجاد کردن فضایی از لبخند سخت باشد اما من تلاشم را می کنم کماینکه این مساله به مرور در حال جا افتادن است و مخاطب هم خودش را در چنین برنامه ای پیدا می کند.

 

او همچنین تاکید کرد: ما آدم هایی که در زمینه های گوناگون موفق شده اند را به برنامه مان می آوریم. شاید این موفقیت رها شدن از یک قید و بند باشد. امیدوارم مردم «ماه عسل» را دوست داشته باشند.
خبرگزارى ایسنا