علی منصوریان سرمربی استقلال شد؟ + واکنش باشگاه استقلال

به نظر می‌ رسد باید انتخاب منصوریان به عنوان سرمربی استقلال را قطعی بدانیم.

علی منصوریان سرمربی استقلال شد؟

علی منصوریان سرمربی استقلال

شنیده ‌ها از جلسات اخیر هیات مدیره باشگاه استقلال نشان می‌ دهد مدیران استقلال به دنبال ادامه همکاری با پرویز مظلومی برای لیگ شانزدهم نیستند و از همین رو مذاکرات خود با گزینه ‌های جانشینی او را آغاز کرده اند که در این میان در مذاکره با منصوریان به توافقات اولیه نیز دست پیدا کرده اند و به نظر می‌ رسد که حضور این سرمربی محبوب هواداران بر روی نیمکت استقلال نهایی شده است.

زمانی این موضوع قطعی به نظر می‌ رسد که سایت رسمی باشگاه استقلال در واکنش به خـبـر حضور منصوریان بر روی نیمکت استقلال ترجیح داده است نسبت به آینده مظلومی تا فینال جام حذفی واکنش نشان دهد که با چنین ادعایی باید خداحافظی مظلومی از استقلال را موضوعی قطعی تلقی کرد و منصوریان نیز جانشین سرمربی کنونی استقلال خواهد بود.

این در حالیست که واکنش باشگاه استقلال به شرح زیر می‌ باشد:

به گزارش خبرینه و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، شوربختانه باز هم برخی از رسانه ‌ها با مطرح کردن برخی نام ‌ها به دنبال برهم زدن آرامش تیم فوتبال استقلال در آستانه فینال جام حذفی هستند. باشگاه استقلال ضمن تکرار دوباره مواضع قبلی خود اعلام می‌ کند که تمرکز این باشگاه تنها معطوف به حضور قدرتمندانه آبی پوشان در فینال جام حذفی است و مطرح شدن برخی اسامی بعنوان سرمربی این تیم تنها باعث ضربه زدن به تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار حذفی خواهد بود و بدینوسیله تکذیب می‌ شود . لذا تفاضا می‌ کنیم اصحاب رسانه با دوری از گمانه زنی ‌های معمول از بر هم زدن تمرکز مجموعه استقلال پرهیز کنند.

طرفداری