علی کریمی: ایران بازی به بازی بهتر می‌شود

بازیکن میانی تیم ملی فوتبال گفت: تیم ایران بازی به بازی در جام ملت‌های آسیا بهتر می‌شود.به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به مالزی، علی کریمی پس از پایان بازی ایران – ازبکستان اظهار کرد: با تجربه‌ای که از جام ملت‌های گذشته داشتیم، به آب و هوای جنوب شرق آسیا عادت کرده بودیم. البته سه سال از آن بازی‌ها می‌گذشت، به همین دلیل آب و هوای مالزی بر روی بازی ما تاثیر گذاشته بود.


وی ادامه داد: همیشه در چنین تورنمنت‌هایی بازی نخست بسیار مهم است که خوشبختانه ما در آن موفق شدیم.کریمی گفت: ازبکستان هافبک‌های چپ و فورواردهای خوبی داشت، ولی نمی‌دانم در این دوره این تیم جزو مدعیان هست یا نه. در هر صورت معتقدم ایران بازی به بازی بهتر می‌شود.وی افزود: چین و مالزی از تیم‌های خوب آسیایی هستند اما، بعید می‌دانم که برای ما مشکل‌ساز شوند.کریمی افزود: ما در نیمه‌ی نخست مقابل ازبکستان دچار مشکل شدیم اما، در نیمه‌ی دوم بهتر بودیم و موفق شدیم بازی را با پیروزی به پایان برسانیم.

یک نظر برای "علی کریمی: ایران بازی به بازی بهتر می‌شود" ارسال شده
  1. پرسپلیسی ٢ اتیشه گفت:

    ممنون از بازی خوبت راست که امید ایرانی علییییییییییییییییییییییی کرررررررررررررر ییییییییییییییییییییمییییییییییییییییییییییییییی علی پا طلایی امید تیم مایی

نظرات بسته شده است.