عنایتی آمد، تیموریان و نکونام می‌آیند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد که دیدار برابر قطر تنها یک بازی تدارکاتی است و قصد دارد برای هماهنگی بازیکنان جدید با تیم ملی از ترکیب ۳۰ درصدی بازیکنان لیگ برتری برای این بازی استفاده کند.


امیر قلعه نویی روز یک‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پیش از شروع تمرینات اظهار کرد: هدف این است که بتوانیم به یک ترکیب ایده‌آل برای تیم ملی دست پیدا کنیم. بر این اساس با استفاده از روزهای فیفا و برگزاری دیدارهای تدارکاتی به این هدف خواهیم رسید.


وی افزود: بازیکنان تیم در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند و تیم کاملا آماده است. مشکلی برای بازی با قطر نداریم و با استفاده از پتانسیل و ظرفیت کنونی مطمئنا بازی خوبی انجام خواهیم داد.


قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: در برابر قطر سعی می‌کنیم ۷۰ الی ۸۰ درصد از ترکیب همیشگی تیم ملی استفاده کنیم و ۳۰ درصد نیز به بازیکنان جوان لیگ برتری مجال بازی کردن بدهیم.


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: عنایتی از امروز در تمرینات حضور می‌یابد. تیموریان در راه است. نکونام نیز فردا وارد تهران می‌شود. سایر لژیونرها نیز اگر مشکلی وجود نداشته باشند طی روهای آینده به تهران خواهند آمد.


وی اظهارکرد: بازیکنان شاغل در لیگ امارات نیز پیش از ترک تهران به مقصد دوحه وارد تهران خواهند شد. هر چند که برخی از این بازیکنان نیز در روز بازی با قطر به دلیل بازی‌های باشگاهی نخواهند توانست تیم ملی را همراهی کنند.


قلعه‌نویی گفت: هیچ مشکلی نداریم. با بودن یا نبودن هر کدام از بازیکنان قطعا بازی خوبی برابر قطر انجام خواهیم داد.