عکس : احمدرضا عابدزاده و همسر + پسرش

احمدرضا عابدزاده» نام بزرگی در ورزش ایران است، لقب وی در قاره پهناور، «عقاب آسیا» است. سال گذشته هم در فصل بهار بود که گفتگویی با وی انجام دادیم و تصاویری از او در رستورانش به چاپ رساندیم، اما سال گذشته پسرش در ایران نبود، امسال به بهانه بازگشت پسرش به ایران، در همان مکان گفتگویی کوتاه با پدر و پسر انجام دادیم… «امیر عابدزاده» از آرزوهایش گفت و از زندگی در انگلیس، تمرین و تحصیل…

عقاب آسیا می‌گوید: در خردادماه سال ۱۳۴۵ در آبادان به دنیا آمدم، در سال ۱۳۶۸ و در ۲۳ سالگی ازدواج کردم و ثمره این ازدواج دو فرزند به نام‌های نگار و امیر هستند.
عابدزاده در مورد نحوه آشنایی با همسرش می‌گوید: ۲۲ سال پیش، زمانی که در اصفهان بودم، در زمان تمرین با پدر همسرم که کنار تیم بودند، آشنا شدم، بعد از مدتی ارتباط خانوادگی بین ما ایجاد شد و من دخترشان را دیدم و از او خواستگاری و در نهایت ازدواج کردم… عابدزاده می‌گوید: ارتباط صمیمانه‌ای در خانواده ما حکمفرماست و من به این خاطر سپاسگزار همسرم هستم چه زمانی که بازیکن بودم و چه در زمان مربیگری، به خصوص در زمانی که من بیمار شدم، به خوبی توانست از اداره خانواده برآید. عابدزاده می‌گوید: بهترین تفریح من زمانی است که با خانواده‌ام هستم.
عقاب آسیا در پاسخ به این پرسش که آیا اعتقاد به کمک کردن مرد در منزل به همسرش دارد گفت: «بله، معتقدم که مرد تا آنجایی که می‌تواند و وقت دارد، باید به همسرش کمک کند، من کارهایی که برای همسرم سخت است، مثل پاک و حتی خرد کردن ماهی، میگو و مرغ را انجام می‌دهم. حتی بعدازظهرها که در رستورانم هستم، خیلی‌ها به من می‌‌گویند که چرا از مشتری‌ها پذیرایی می‌کنی؟ من دوست دارم، همیشه کمک حال خانواده و محیط کارم باشم، چون در قبال همسرم و کارهای خانه یا رستوران متعهد هستم، پس کمک کردن راه دوری نمی‌رود. در واقع می‌خواهم بگویم که بودن در کنار خانواده به من آرامش عجیبی می‌دهد به خصوص زمان‌هایی که با هم مسافرت می‌رویم.

 

 

عکس :  احمدرضا عابدزاده + همسر + پسرش

مجله ایده آل

2 نظر برای "عکس : احمدرضا عابدزاده و همسر + پسرش" ارسال شده
  1. سعیده گفت:

    آقای عابدزاده کاش فوتبال الان ما مثل زمان شما بود شما بی شک نابغه فوتبال ایران بودید من میمیرم برای شیرین کاری شما سرزمین واقعا یه دونه ای .

  2. مانى گفت:

    مایه افتخار همه ایرانى هاست.خدا حفظش کنه. امین

نظرات بسته شده است.