عکس: درگیری علی دایی با دو عکاس ورزشی

رجا: علی دایی سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهر ری در حاشیه مراسم افطاری کانون پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با فرشاد عباسی یکی از عکاسان ورزشی کشور درگیر شد به گونه‌ای که این اتفاق مورد توجه تمامی میهمان مراسم افطاری کانون پیشکسوتان پرسپولیس شد.

علی دایی که یکی از میهمانان مراسم افطاری پیشکسوتان پرسپولیس بود در لحظه خروج از سفره خانه سنتی محل برگزاری مراسم زمانی که متوجه تصویربرداری فرشاد عباسی از خود شد با فرشاد عباسی درگیر شد و با جملاتی وی را مورد خطاب قرار داد.

زمانی که عباسی می‌خواست از دایی در حین خروج از سفره‌خانه سنتی عکس بگیرد ، سرمربی پرسپولیس با دست روی لنز او زد و گفت:« شما عکس نگیر ؛ می گم شما عکس نگیر.» عباسی همان عکاسی است که صحنه صورت ورم کرده صورت دایی بعد از درگیری با لیدرهای پرسپولیس را به تصویر کشیده بود.

دایی عباسی را پس از این متهم کرد که از لیدرها برای گرفتن تصویر آن صحنه ، خط گرفته است و این مسئله را حتی در برنامه ۹۰ تعریف کرد.

دایی امشب به عکاس ورزشی یکی دیگر از روزنامه های ورزشی نیز اجازه عکاسی نداد تا برای لحظاتی میان این دو برخوردی کلامی ایجاد شود . برخوردی که البته با مداخله بزرگانی چون امیر عابدینی ، ختم به خیر شد.

۲۴ مرداد ۱۳۹۰