عکس مردی که فاطمه معتمد آریا را بوسید!

فاطمه معتمدآریا بازیگر سینمای ایران که حواشی زیادی به دنبال او و گفته ها و فعالیت هایش وجود داشت، جایزه «هانری لانگ لوا» فرانسه را دریافت کرد.

مسئولان این جشنواره دلیل خود را برای اعطای این جایزه به بازیگری که در سالهای اخیر، فیلم قابل توجهی را بازی نکرده حفظ ارزش های فرهنگی حرفه بازیگری و تعهد و حفظ حرمت روح هنر سینما دانسته اند.

معتمدآریا پس از دریافت جایزه اش با کنایه گفت: همه ما امشب دلیلی مشترک برای با هم بودن داریم. بی آنکه بیاندیشیم به چه زبانی حرف می زنیم و در کدام کشور زندگی می کنیم و از کجای جهان به اینجا آمده ایم. بی آنکه بگوئیم در سرزمین مان سیاست مداران چه چیز را بین خودشان بده بستان می کنند

 

 

 

وی چندی قبل مشکل سینمای ایران را نداشتن برخی صحنه های و اتفاقات خاص همچون بوسیدن زن و مرد توسط یکدیگر دانسته بود، و این بار توسط مجری مرد مراسم بوسیده شد.

 

 

پاین تنها اتفاق عجیب این چند هفته اخیر نیست و شاهد اتفاقات مختلف چون دست دادن بازیگر زن ایرانی با مدیران شرکت های خارجی جلوی دوربین ها در تهران و…بوده ایم.

یک نظر برای "عکس مردی که فاطمه معتمد آریا را بوسید!" ارسال شده
 1. ناشناس گفت:

  انتظاری ازش نداشتیم معلومه چه جورآدمیه

 2. saeed گفت:

  لطفا بخوانید: این حرفی که میخوام بزنم هم میشه گفت یه نصیحت هم حرف دل،اسلام کی حرف بدی زده که این مردم این کارها رو انجام میدن اصلا اسلام رو هم ول کن بچسب به خود ایران تو رو به خدا آبروی کشورتون حفظ کنید و با این کارها کشورمون رو خراب نکنید من یه پسر ۱۶ ساله ام به اسم سعید فقط همین

 3. ناشناس گفت:

  اول یه کلاس دیکته برو یاد بگیری غلط رو چطور مینویسن بعد جوش بیار

 4. نازگل گفت:

  فضولینااااااا !!!!!!!!!!!!!

 5. جواب ناشناس گفت:

  غلت میکنه بخواد اینجوری زندگی کنه!!!!

 6. ناشناس گفت:

  ای بابا تو رو خدا ول این خاله زنک بازی ها رو هر کسی هر جور دوست داره بذارید زندگی کنه مگه هر کی بخواد کاری کنه باید از من و شما اجازه بگیره.