محصولات دانلودی

عیادت هاشمی و سید حسن خمینی از آیت‌الله طبسی +عکس

عیادت هاشمی و سیدحسن خمینی از آیت‌الله طبسی +عکس

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد، از آیت‌الله واعظ طبسی عیادت کردند.

خبرگزاری فارس: آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی و حجت‌الاسلام حسن خمینی دقایقی پیش با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد از آیت‌الله واعظ طبسی عیادت و جویای حال وی شدند.آیت‌‌الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در استان خراسان و تولیت آستان قدس رضوی از روز جمعه ۷ اسفندماه به دلیل عارضه تنفسی در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد بستری است.

عیادت هاشمی و سیدحسن خمینی از آیت‌الله طبسی +عکس

عیادت هاشمی و سیدحسن خمینی از آیت‌الله طبسی +عکس

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲ March 2016 | 10:42 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما