محصولات دانلودی

غرق شدن مرد ۵۵ ساله در استخر مزرعه خود

غرق شدن مرد ۵۵ ساله در استخر مزرعه خود

بخشدار مرکزی چناران از غرق شدن مرد ۵۵ ساله‌ای در حوالی روستای بقمچ خـبـر داد.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از ایسنا، حسین غریب گفت: در پی اعلام مفقودی شخصی با هویت غلامعلی دارابی، ۵۵ ساله اهل بقمچ، خانواده وی به پاسگاه محل اطلاع دادند.

وی افزود: نیروهای انتظامی در بازدید از مزرعه کشاورزی او در مزرعه گز در ۸ کیلومتری بقمچ با شواهدی از دسته لباس و کفش وی در محدوده استخرآب کشاورزی باغ مواجه شدند.

غریب ادامه داد: نیروهای محلی و انتظامی با هماهنگی نیروهای امدادرسان و آتش‌نشانی را به محل اعزام نمودند.

بخشدار مرکزی چناران بیان نمود: پس از دو مرحله جستجو، جسد مرحوم توسط گروه نجات غواصی مشهد و با همکاری آتش‌نشانی گلبهار و چناران و عوامل محلی ساعت ۱۲ ظهر عید مبعث از عمق بند خاکی پیدا و به بیرون منتقل شد.

غریب گفت: علی‌رغم حضور کارشناسان قضایی و انتظامی حاضر در محل، با هدف روشن شدن دقیق نحوه مرگ، جسد برای تشریح به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی ضمن تسلیت به خانواده مرحوم، از همه باغداران و کشاورزان درخواست نمود با توجه به تعدد بالای استخرها و بندهای کشاورزی در حوزه چناران، اقدامات حفاظتی و ایمنی از دسته حصارکشی و تور و تابلوهای اطلاع‌رسانی در پیرامون استخرها و بندها را اعمال کنند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 10:42 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما