غیرفعال شدن خرید نقدی (پرداخت آنلاین)

در آخرین روزهای سال ۹۴، دوستان تصمیم‌گیر قصد کردند عیدی‌‌های خوبی به فروشگاه‌های اینترنتی بدهند. یکی از این عیدی‌ها، ممنوع کردن فروش موبایل و ساعت مچی به طور مطلق در کشور بود. تر و خشکی در کار نبود، قرار بود همه‌ی فروشگاه‌ها از این عیدی برخوردار شوند.

بعد از کش و قوس‌های فراوان بعضی از این فروشگاه‌ها دوباره توانستند اجازه فعالیت بگیرند و کار خودشان که با تأخیر چندین روزه مواجه شده بود را پی بگیرند؛ «ارزان موبایل» یکی از این فروشگاه‌ها بود. این عیدی مربوط به «خرید پستی» (پرداخت درب منزل) بود.

اما این همه ماجرا نبود و قرار بود عیدی دیگری نیز اهدا شود. تنها ۳-۴ روز به عید مانده بود که تمامی درگاه‌های پرداخت واسط از جمله پی‌لاین، جهان‌پی، پارس پال و… بدون هیچ توضیح و اخطاری فیلتر شدند! آن هم دقیقاً در شب عید و زمانی که کشور به سمت تعطیلی پیش می‌رود! اگر این کار به زمان دیگری موکول می‌شد ممکن بود فروشگاه‌ها پیگیری کنند و فروش اینترنتی مجدداً فعال شود؛ اما زمانی که این کار در روزهای تعطیل انجام شود، فروش اینترنتی در کشور در روزهای بیشتری با اختلال مواجه خواهد شد! خلاصه، با این اقدام «خرید نقدی» (پرداخت آنلاین) هم تعطیل شد!

بنابراین تا اطلاع ثانوی و باز شدن درگاه‌های پرداخت واسط، امکان فروش به صورت پرداخت آنلاین برای بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی ناممکن شده است که ارزان موبایل هم از این اتفاق بی‌نصیب نمانده است. فعلاً به صورت پستی ثبت سفارش کنید. همین!

در ضمن ارسال سفارش چند تن از مشتریان عزیز که به صورت پرداخت آنلاین خرید کرده بودند، با تأخیر مواجه شده که از این دوستان (حدوداً ۱۰ نفر) عذر خواهی می‌کنیم و از این طریق اعلام می‌کنیم سفارش این دوستان نیز به زودی ارسال خواهد شد.