محصولات دانلودی

فال شغل

 

آیا می دانید چه شغلی برای شما مناسب تر است و چه کارهایی را می توانید بهتر از سایرین انجام دهید؟


در این مقاله می خواهیم ببینیم که هر کدام از متولدین ماه های مختلف، برای چه شغل هایی مناسب هستند. پس اگر دوست دارید بدانید که حرفه ی نجومی شما چیست، در این مقاله با ما همراه شوید!برج حمل (فروردین)


متولدین این ماه دوست دارند زندگی، کار، تفریح و…همه چیز خود را متنوع و مهیج کنند. از آنجا که عاشق تنوع و هیجان هستند، برای کارهایی مثل تبلیغات، رسانه های گروهی، طراحی مُد، و معماری مناسب هستند. متولدین فروردین در کارهایی که نیازمند خلاقیت است بسیار موفق خواهند بود.برج ثور (اردیبهشت)


متولدین این ماه دریای صبر و بردباری هستند. فقط کافی است منابع و فرجه کاری را به آنها بدهید تا سر موقع کار را به خوبی برایتان انجام دهند، و اصلاً هم برایشان مهم نیست که آن کار چقدر خسته کننده ملالت آور بوده. این افراد بانکدارها، دانشمندها، حسابدارها و معلم های خوبی خواهند شد، چون اینکارها نیازمند صبر و استقامت است.برج جوزا (خرداد)


متولدین این ماه منبع انرژی هستند، و از صبر کردن هم خسته نمی شوند (مثل متولدین ماه اردیبهشت). از اینرو نیازمند حرفه هایی هستند که در آن فرد باید روی پای خود بایستد. آنها مکتشفین، مترجمین، و هتلدارهای خوبی می شوند چون این کارها مستلزم انرژی و نیروی فراوان است. این افراد حتی اگر ۵ سال هم از شروع کار یک پروژه بگذرد، انرژی خود را از دست نمی دهند.برج سرطان (تیر)


متولدین این ماه شنوندگان بسیار خوب و برای دردودل فوق العاده هستند. این افراد طبیعتاً برای شغل هایی که نیازمند ارائه ی پند و اندرز است مثل مشاوره، حقوق، روانشناسی، روانپزشکی و تدریس بسیار مناسب هستند. اینها افرادی احساساتی هستند، به همین دلیل نسبت به احساسات دیگران نیز حساس می باشند و هر کاری از دستشان برمی آید برای رفع درد و رنج دیگران انجام می دهند.برج اسد (مرداد)


بشاشیت و جمع گرایی بیش از حد، و توانایی متولدین این ماه برای القای زندگی و حیات حتی در کسل کننده ترین موقعیت ها، باعث می شود بتوانند رهبران فوق العاده ای شوند. این افراد همچنین در شغل هایی که در آن نیاز به تحرک، انگیزش و خلاقیت زیاد است هم موفق خواهند شد. رسانه های گروهی، تدریس، هنر، و تبلیغات از جمله کارهایی است که به خوبی از عهده ی آن برمی آیند. آنها همچنین می توانند رئیس جمهور، مدیر و رئیس و ویراستارهای فوق العاده ای شوند.برج سنبله (شهریور)


تکیه کلام متولدین این ماه “تجزیه و تحلیل کن!” است. با توجه به همین علامت کارهایی به آنها داده شود تا بتوانند این نیاز درونی خود را برای تحقیق و تحلیل ارضاء کنند. تحقیقات، اکتشاف، آزمایشات و تحقیقات پزشکی بهترین شغل های مناسب برای آنهاست.برج میزان (مهر)


این افسونگران خوش زبان در زمینه هایی قابلیت دارند که بتوانند از این سرمایه ی خدایی خود استفاده کنند. متولدین این ماه بهترین سیاستمداران، مشاوران تحصیلی و آموزشی، دلالان، و مشاوران خواهند بود. آنها افرادی منصف و بااخلاق هستند، و در شغل های که نیازمند قضاوت و انصاف است نیز بسیار موفق خواهند شد.برج عقرب (آبان)


متولدین این ماه افرادی بسیار فردگرا هستند. آنها دوست دارند به سبک و مرام خود کار کنند و کسی در کار آنها دخالت نکند. به طور خلاصه بگویم، از رئیس و آقا بالا سر داشتن متنفرند. آنها می توانند موسسان شرکت، تاجران، مدیران، مشاوران خوبی باشند.برج قوس (آذر)


متولدین این ماه عاشق مسافرت و دوستیابی هستند و بسیار خوش صحبت هستند. به خاطر همین خصوصیات و ویژگی ها می توانند در کارهایی مثل فروشندگی موفق شوند. آنها همچنین برنامه ریزان و بازاریابان موفقی خواهند بود. در هر کاری که با مشتری و ارباب رجوع سروکار داشته باشد، آنها موفق خواهند بود.برج جدی (دی)


متولدین این ماه اشتیاق چندانی برای انجام کارهای بزرگ ندارند، و دوست دارند به حال خود باشند. آنها با اشیاء و لوازم بیجان رابطه ی بهتری برقرار می کنند تا آدم ها. شغل های مورد علاقه ی آنها کارهای نرم افزاری کامپیوتر، و مهندسی فناوری اطلاعات است. آنها مکانیک ها و تعمیرکارهای خوبی خواهند شد.


برج دلو (بهمن)


متولدین این ماه افرادی ترقی خواه، پیشرو و آینده نگر هستند. بهتر است آنها در قسمت برنامه ریزی و سرپرستی شرکت به کار گمارده شوند. علاوه بر اینها، آنها ستاره شناسان، فالبینان، و طالع بینان بسیار خوبی خواهند شد. بله، آنها بیش از سایر مردم می توانند آینده نگری کنند.برج حوت (اسفند)


متولدین این ماه دنباله روهای بسیار خوبی هستند. آنها می توانند با کمک گرفتن و پیروی از کتاب راهنما، دشوارترین کارها را هم انجام دهند. آنها نایب رئیس جمهور، نایب وزیر و نایب رئیس و معاونان خوبی خواهند شد.


سایت مردمان

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تست هوش تصویریتست هوش تصویری ۲۲ تیر ۸۹
 1. not realy

 2. موریسا :
  ۰۳ خرداد ۹۱

  خوب بود

 3. شهرزاد :
  ۱۰ فروردین ۹۱

  نادرست

 4. 98r798eyfouhgdvfb :
  ۰۶ فروردین ۹۱

  ۸de6wet6dts چرت بود

 5. صفی الله :
  ۱۶ اسفند ۹۰

  برای من کدام کاربهتراست

 6. khili bikhod bod

 7. ناشناس :
  ۰۱ دی ۹۰

  عالی

 8. یخ شکن :
  ۲۷ آذر ۹۰

  از فال شغلی خوبتون تشکر میکنم واقعا مدیریت و مشاوره ام عالیه چون همه کس در خصوص کاراشون با من مشورت میکنن و من خیلی خوشحالیم.

 9. sharareh :
  ۰۳ آبان ۹۰

  واقعا متولدین بهمن بی نظیرن…ترقی خواه اینده نگر به به بهتره تو این دوره کاندیدای ریاست جمهوری بشیم

 10. kamran :
  ۲۹ شهریور ۹۰

  یعنی من اینده نگر هستم واای دمش گرم من میشم باراک اوباما….!!!

 11. آرزو :
  ۱۹ شهریور ۹۰

  یعنی من برم رییس جمهورشم؟؟؟

 12. ناشناس :
  ۱۸ شهریور ۹۰

  واقعا بی خودی اه

 13. sepehr heydary :
  ۰۱ شهریور ۹۰

  arzeshe khoonda nadare

 14. مینا :
  ۲۹ مرداد ۹۰

  دقیقا شغلم همین بود.تییییییر

 15. kheili jaleb bod taze entekhab reshte kardam dagigan hamash va3 man dagig bod

 16. ندا :
  ۱۶ مرداد ۹۰

  اهل مسافرت هستم خوش صحبت هستم امادنبال شغل به این مززززززززززززززززززززخخخخرفی نه

 17. ba nazare mohamad mokhalefam chon oun bikar tare ke miyad tu internet

 18. dar morede fale mahe saratan vaghean rast bud

 19. گمنام :
  ۲۶ تیر ۹۰

  من متولد دی ماه هستم اصلا به من ربطی نداشت

 20. سعید تایلندی :
  ۲۹ خرداد ۹۰

  ببببببببببببببببببدنبود

 21. سیاوش :
  ۱۱ خرداد ۹۰

  برای لالایی خوبه

 22. نگار :
  ۱۰ خرداد ۹۰

  بد نبود

 23. کیوان :
  ۲۴ اردیبهشت ۹۰

  من خودم دانشجوی پزشکیم مسلما در آخرم دکتر میشم و فال ماه آذر اصلا ربطی به من نداره!

 24. هوری پور :
  ۱۳ اردیبهشت ۹۰

  خوب بود

 25. jun jun :
  ۱۰ فروردین ۹۰

  mozakhraf

 26. خیلی خوب بود هه هه از دست این انترنت بی کار وای وای واییییییییییی
  اللل

 27. واقعا بی ربط ونادرسته

 28. are niki ras mige bikar naboodam nemikhondam

 29. cherteeeeeeeeeeeeeeeee