محصولات دانلودی

فتحعلی‌بیگی از دوران نقاهت در منزل می‌‌گوید/ رسیدگی به امور پژوهشی

فتحعلی‌بیگی از دوران نقاهت در منزل می‌‌گوید/ رسیدگی به امور پژوهشی

فتحعلی‌بیگی که این روزها در منزل بستری است درباره شرایط جسمانی خود به خبرنگار مهر گفت: از ۷ دی‌ماه که به دلیل سکته قلبی و جراحی قلب در بیمارستان بستری بودم تا امروز تقریبا ۲ ماه است که بستری هستم و در منزل به سر می‌‌برم. طبق نظر پزشکان معالج باید تا ۲ ماه دیگر نیز این روند بستری بودن در منزل ادامه پیدا کند تا قفسه سینه که به دلیل جراحی قلب شکافته شده بود، جوش بخورد.

وی ادامه داد: البته زخمی نیز که به دلیل پیوند رگ، در بخش زانو ایجاد شده بود نیز مدتی عفونت کرد و این ترمیم این زخم را طولانی کرد که در حال برطرف شدن است. از این رو و به دلیل آلودگی هوای تهران تا ۲ ماه دیگر نمی‌توانم به فعالیت‌‌های تئاتری و کار خود در تهران بپردازم.

این هنرمند با سابقه عرصه نمایش‌‌های آیینی و سنتی و تعزیه بیان کرد: این روزها روی تصحیح برخی نسخه‌‌های چاپ شده تعزیه که به لحاظ تنظیم مشکل دارند، کار می‌‌کنم. همچنین روی مقاله‌ای درباره مبانی کمدی مثل بدل‌پوشی و همچنین مقاله‌ای که پیش‌تر درباره موسیقی نوشته بودم و حالا نظراتم کامل‌تر شده نیز کار می‌‌کنم.

فتحعلی‌بیگی درباره چگونگی انجام امور مربوط به انجمن تعزیه ایران نیز گفت: در این مقطع زمانی آقای ناصربخت که نایب رئیس انجمن تعزیه ایران است، انجام امور مربوط به این انجمن را پیگیری می‌‌کند.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۶ February 2016 | 1:31 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد من و پدربزرگم ۰۳ اردیبهشت ۹۵