فتح الله زاده: به حجازی فرصت می‌دهیممدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اساس‌نامه‌ی فدراسیون فوتبال دارای اشکالاتی است که باید در آینده نسبت به رفع آن اقدام شود.


علی فتح‌الله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا درباره‌ی جلسه‌ی توجیهی چگونگی برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: سوالاتی که در ذهن اعضای مجمع وجود داشت همچنان به قوت خود باقی است. چرا که اساس‌نامه فدراسیون فوتبال مصوب شده و اعضای مجمع در حال حاضر نمی‌توانند تغییری در آن ایجاد کنند و باید پس از مشخص شدن رییس و تشکیل مجمع نسبت به این پرسش‌ها و اشکالات اقدام شود.


وی افزود: در این جلسه تنها درباره‌ی فرم‌هایی که اعضای مجمع باید در روز انتخابات تکمیل کنند، توضیح داده شد.


فتح‌الله زاده با بیان این که اساس‌نامه‌ی فدراسیون فوتبال دارای اشکالاتی است، گفت: در جلسه‌ی امروز نیز چندین اشکال از سوی همکاران ما مطرح شد که البته اعضای کمیته‌ی انتقالی فدراسیون فوتبال نیز این اشکالات را پذیرفتند.


وی درباره‌ی این اشکالات گفت: به عنوان نمونه یکی از اشکالات این است که نباید آقای گل که خارجی نیز هست در انتخابات شرکت کند. هر چند که اساس‌نامه خط قرمزهایی دارد که بر اساس پایه‌های جهانی نمی‌توان آن را تغییر داد اما، بندهایی دارد که می‌تواند تغییر کند.


او درباره‌ی شرایط استقلال گفت: به نظر من در بازی آخر استقلال نسبت به بازی با ملوان عملکرد بهتری داشت و موقعیت‌های بهتری نیز کسب کردیم که متاسفانه این موقعیت‌ها به هدر رفت. اما پیش بینی می‌کنم که به رغم نتیجه‌ای که در دو بازی گذشته کسب شده، در بازی هفته‌ی آینده شرایط تیم تغییر کند.


وی درباره‌ی عملکرد ناصر حجازی در رقابت‌های لیگ گفت: از عملکرد حجازی رضایت دارم. چرا که او تنها سه بازی است که سرمربی استقلال است، باید به او فرصت دهیم، با توجه به این که بسیاری از بازیکنان ما در فصل گذشته جدا شده‌اند و ما حدود بیست تا بیست و پنج بازیکن را جذب کردیم تیم جدیدی تشکیل شده و باید برای رسیدن به هماهنگی به حجازی فرصت دهیم.


فتح‌الله زاده درباره‌ی وضعیت فرهاد مجیدی نیز گفت: قرار است ظرف امروز یا فردا ITC مجیدی به باشگاه استقلال ارسال شود تا او بتواند در ترکیب تیم قرار گیرد