فتح الله زاده: در فهرست استقلال جایی برای رحمان رضایی وجود ندارد
فتح الله زاده: در فهرست استقلال جایی برای رضایی وجود ندارد


خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه استقلال تهران گفت: فهرست تیم ما پر شده است و نیازی به جذب رحمان رضایی نداریم.


علی فتح الله زاده در خصوص شرایط و ویژگی ها رئیس آینده فوتبال ایران و مسائل مختلف باشگاه استقلال گفت و گویی با خبرنگار خبرگزاری فارس انجام داد.
فارس: رئیس آینده فوتبال باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند فوتبال ما را سامان دهد؟
– رئیس آینده باید مدیر و مدبر بوده و از اهالی فوتبال باشد. باید به مسائل روز ورزش کشور اشراف داشته باشد و مسائل سیاسی و اجتماعی را درک کند. اهل تعامل بوده و تمام نفراتی را که در فوتبال زحمت کشیده اند را دور هم جمع کند و از نظرات تمام اهالی فن سود ببرد. جناحی فکر نکند و برای پویایی فوتبال کشور زحمت بکشد.
فارس: رئیس آینده مدیر سیاسی باشد بهتر است یا ورزشی؟
– قطعا مدیر ورزشی بهتر است. مدیران ورزشی ما ثابت کرده‌اند می‌توانند مدیران سیاسی خوبی هم باشند. خادم، خسروی وفا، دبیر و ساعی که هم اکنون در عرصه سیاست فعال هستند بیش از این اهل ورزش بودند.
فارس: کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال نمی‌شوید؟
– نه. به استقلال آمده‌ام و معتقدم پرسپولیس و استقلال هر کدام به اندازه یک فدراسیون کار دارند.
فارس: احداث کمپ استقلال به کجا رسید؟
– پانزده روز پیش با تلاش و لطف مسئولان آب رفته به جوی بازگشت و موفق شدیم این زمین را دوباره در اختیار بگیریم. تا یک ماه آینده کارهای مقدماتی و نقشه های کمپ آماده می‌شود.
فارس: یک میلیارد تومان چک شخصی شما در دست بازیکنان استقلال است. از این مسئله واهمه ندارید؟
– به کمک ریاست محترم سازمان تربیت بدنی و اعضای هیئت مدیریه بخش اعظمی از مشکلات حل شده است و همان کمک ۵۰۰ میلیون تومانی سازمان تربیت بدنی بسیار برای ما مفید بود. هم اکنون ۹۱۷ میلیون تومان از چکهای شخصی که به بازیکنان داده بودیم را پاس کرده‌ایم و موعد مابقی نیز نرسیده است. مشکلی در این زمینه وجود ندارد و کلیه حقوق‌ها و پاداش‌ها را به موقع به حساب ریخته ایم.
فارس: چرا جلسه هیئت مدیره هفته گذشته تشکیل نشد؟
قرار نبود جلسه ای داشته باشیم. هر زمان که نیاز باشد برای اعضاء دعوتنامه می‌فرستیم. امکان دارد در یک هفته چهار جلسه داشته باشیم و شاید یک ماه اصلا جلسه ای برگزار نشود.
فارس: بحث‌ حضور رحمان رضایی در استقلال چقدر جدی است؟
– جایی برای جذب بازیکن نداریم. رضایی از بهترین مدافعان فوتبال ما است؛ اما فهرست استقلال دیگر تکمیل شده است.
فارس: بیژن کوشکی را جذب خواهید کرد؟
– کوشی یا یک مدافع دیگر را جذب می‌کنیم. البته در حال حاضر مدافعان ما بسیار خوب هستند؛ ولی برای روز مبادا یک مدافع جذب می‌کنیم.
فارس: قرار بود باشگاه استقلال از باشگاه‌های اماراتی بابت جذب میثم بائو و سیاوش اکبرپور حق رشد بگیرد. این ماجرا به کجا رسید؟
– درخواست کرده‌ایم و تصور می‌کنم این مرتبه بسیار بیشتر از قبل از این دو باشگاه اماراتی پول بگیریم، زیرا فیفا از باشگاه می‌پرسد که چقدر پول گرفته اند و آن طور که من می دانم سیاوش قرار داد ۶۵۰ میلیونی امضاء کرده و بائو قرار داد ۴۵۰ میلیونی منعقد کرده است. سهم ما از هر کدام از این قرار دادها حدود ۵۰میلیون تومان است.