فتنه قرمز در راه است + عکس

جام نیوز: شبکه “گوناز” (gnnaz.tv) روز شنبه ۱۰ تیر( June30) در خبری از “فتنه قرمز” در آینده نزدیک خبر داد:
“جواد.بَی” مجری این شبکه از طرفدارانش خواست در تجمعاتشان از پرچم قرمز استفاده کنند. وی در این مورد گفت: «رنگ قرمز رنگ پرچم آذربایجان است و این رنگ قرمز برگرفته از خون “بابک خرمدین” است.»

فتنه قرمز و پان ترکیسم

این مجری تجزیه طلب در ادامه خواستار سوء استفاده از استادیوم های ورزشی و بازی های تراکتورسازی برای پیشبرد اهداف شوم “پان ترکیسم” شد. وی گفت: «همه جای آذربایجان را قرمز کنید. سعی کنید از بازی های تراکتورسازی نهایت استفاده را کنید و پرچم قرمز را در جای جای آذربایجان برافراشته کنید. ما حق اشتباه کردن نداریم. این پرچم، پرچم بابک خرمدین است.»

فتنه قرمز و پان ترکیسم

وی در ادامه به خاموش شدن چند فتنه در سال های گذشته توسط سپاه پاسداران اشاره کرده و گفت: «همزمان با سالگرد تولد بابک خرمدین تجمعاتی در قلعه بابک هر ساله به مدت یک هفته انجام می شده است اما متاسفانه سپاه پاسداران توانست این تجمعات را کنترل کند.»

فتنه قرمز و پان ترکیسم

وی در ادامه به دست داشتن کشورهای همسایه در تجمعات غیر قانونی قلعه بابک اعتراف کرده و گفت: «نه فقط پان ترکیسم های ایران بلکه پان ترکیسم ها از کشورهای همسایه هم در این تجمعات شرکت کرده و سعی می کردند در این تجمعات نقشی ایفا کنند. این تجمعات چند سال ادامه پیدا کرد اما متاسفانه دولت ایران توانست این تجمعات را کنترل کند.»

2 نظر برای "فتنه قرمز در راه است + عکس" ارسال شده
  1. حسام گفت:

    من اصالتا ترکم
    واین عقیده رو دارم که پانتورکیسم ها دیوانه هایی بیش نیستند
    وقصد دارند اقوام ایرانی رو به جون هم بندازن

  2. عرشیا گفت:

    جم کنید من خودم ترکم ساکن تهرانم هستم اما اگه یک روز یک عده خواستن یک وجب از ایرانو جدا کنن خود من با تفنگ میرم همشونو میکشم.

نظرات بسته شده است.