فدراسیون کنیا: در عقد قرارداد با ایران اشتباه کردیم
درباره علت لغو دیدار برابر تیم ملی


فدراسیون کنیا: در عقد قرارداد با ایران اشتباه کردیم


خبرگزاری فارس: رئیس فدراسیون فوتبال کنیا گفت: در عقد قرارداد با ایران اشتباه کردیم.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از دیلی نیشن کنیا، مسئولان فدراسیون کنیا ایران به دلیل عدم برنامه ریزی مطلوب برای برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی ایران در روز یازدهم مرداد ماه، این مسابقه تدارکاتی را لغو شده اعلام کردند.
محمد حاتمی در این زمینه اظهار داشت: سامی اوبینگو، رئیس کمیته اجرایی برای عقد قرارداد توجهی به تقویم فیفا نداشته و در این مورد دچار اشتباه شده است. باتوجه به مفاد قرارداد با فدراسیون ایران، قرار شده که همه نفرات اصلی را راهی تهران کنیم؛ ‌اما در روز یازدهم مرداد ماه این امکان برایمان وجود ندارد که بازیکنان اصلی را راهی آسیا کنیم.
وی ادامه داد: بر همین اساس، نامه ای را به فدراسیون ایران نوشتیم. تاکید کردیم نمی توانیم در مسابقه دوستانه در آن زمان با آنها شرکت کنیم. تلاش می‌کنیم که با یک تیم از افریقا در آستانه مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ بازی کنیم.
قرار بود که تیم های ملی ایران و کنیا در روز یازدهم مرداد ماه دیدار دوستانه ای را در ورزشگاه آزادی برگزار کند؛ اما محمد حاتمی رئیس فدراسیون این کشور این مسابقه را لغو شده اعلام کرد.
این مسابقه تدارکارتی در حالی از سوی فدراسیون کشور افریقایی لغو می‌شود که سامو اوبنگو، رئیس کمیته اجرایی با فدراسیون ایران قرار داد امضا کرده است.
این دیدار دوستانه در سایت رسمی فیفا به عنوان مسابقه دوستانه تیم های ملی دو کشور نیز قید شده است.
این برای چندمین بار است که دیدارهای تدارکاتی تیم ملی ایران لغو می شود.