فرار مرگبار دختر ۱۸ ساله از دست شرورها
دوشنبه ۱ اسفند ماه ۱۳۸۴   ۰۰:۲۲
 
images/20060220/bads.jpg
 
۴ شرور وقتی با تهدید دختر ۱۸ ساله ، او را به یک خانه در خیابان رودکی تهران منتقل کرده بودند ، هنگامی که قصد آزار و اذیت این دختر را داشتند ، وی با انداختن خود از طبقه سوم یک ساختمان ، در یک قدمی مرگ قرار گرفت.
ساعت ۲۱ روز جمعه دختر ۱۸ ساله ای به نام نسترن وقتی در حوالی خیابان رودکی برای خرید از منزل خود خارج شد ، دقایقی بعد ۴ شرور با تهدید او را ربودند و به یک خانه در این منطقه منتقل کردند. دقایقی پس از این ماجرا ، ساکنان خیابان بهرامی با مشاهده فریادهای دختر جوان که خود را از طبقه سوم یک ساختمان به پایین انداخت ، بلافاصله از خانه های خود خارج شدند و به یاری این دختر جوان که به علت خونریزی از ناحیه سر در یک قدمی مرگ قرار داشت ، شتافتند. با گزارش موضوع این حادثه به ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب ، ماموران با عزیمت به محل ، به تحقیق در این زمینه پرداختند و ۳ متهم شرور به نامهای میلاد، رامک و علی محمد را دستگیر کردند.


تحقیقات ویژه


سرهنگ حسین خوئینی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی روز گذشته با اشاره به این حادثه دلخراش به خبرنگار ما گفت : متاسفانه دختر ۱۸ ساله در شرایط بسیار بدی قرار دارد و اکنون در بخش ویژه بیمارستان باهر بستری شده است و به دلیل شدت جراحات ، این احتمال وجود دارد که وی در جدال با مرگ مغلوب شود. معاون پلیس آگاهی گفت : پس از دستگیری متهمان که از افراد شرور منطقه رودکی هستند ، پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران شعبه ۱۱ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است و هر ۳ متهم با صراحت به ربودن دختر ۱۸ ساله اعتراف و عنوان کرده اند پس از ربودن دختر ۱۸ ساله که برای خرید از خانه خارج شده بود ، با تهدید قمه او را ربوده ، به خانه ای که در آن کسی حضور نداشت ، منتقل کردیم.
متهمان در ادامه افزودند: دختر جوان مدام برای رهایی از شرایطی که در آن گرفتار شده بود ، التماس می کرد و در این هنگام وی با رساندن خود به کنار پنجره ، خود را به پایین انداخت.
خوئینی افزود: هر ۳ شرور پس از مشاهده این حادثه ، قصد فرار از محل را داشتند که پیش از هر اقدامی با کمک مردم راه فرار آنها مسدود و هر ۳ نفر دستگیر شدند و یکی دیگر از متهمان موفق به فرار شده است.


دستور دستگیری


سرهنگ خوئینی افزود: پس از تشکیل پرونده ای در این خصوص در دادسرای ناحیه ۱۰ ، هم اکنون یک گروه ویژه از ماموران تلاش گسترده ای را برای دستگیری دیگر متهم فراری پرونده آغاز کرده اند. خوئینی تاکید کرد: از آنجایی که جرم این متهمان امنیت عمومی جامعه را به مخاطره می اندازد ، به همین منظور پس از رایزنی با دادستان تهران ، پرونده در یک ستاد ویژه که در زمینه رسیدگی به جرایم باندی فعالیت می کند ، مورد رسیدگی قرار گرفته و حکم قانونی در این خصوص صادر خواهد شد. گزارش خبرنگار جنایی حاکی است ، هم اکنون دختر ۱۸ ساله در بیهوشی به سر می برد و تلاش پزشکان برای نجات وی ادامه دارد. بنابر این گزارش ، بعدازظهر روز گذشته بازپرس دادسرای ناحیه ۱۰ با صدور قرار قانونی ، متهمان را برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار داد تا درخصوص سوابق آنها تحقیقات تکمیلی صورت پذیرد.